Вартість оформлення спадщини в Україні, Києві, Харкові

Вартість оформлення спадщини

+380 67 208 7615

WhatsApp / Viber / Telegram

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


від 500

  Юридична консультація

від 2500

  Відкриття спадкової справи у нотаріуса

від 6500   Спадщина на квартиру
від 7000   Спадщина на будинок
від 3500   Спадщини на банківський вклад, бізнес
від 7500   Спадщина через суд
від 4500   Реєстрація права власності
від 4500   Відновлення строків на прийняття спадщини через суд
від 6500   Визнання права власності на спадщину в судовому порядку
від 7500   Узаконення самовільного будівництва і реконструкції
від 1800   Оцінка спадщини
від 2500   Збір документів для оформлення спадщини
від 1600   Оформлення техпаспорта на квартиру, будинок, гараж
від 800   Отримання виписки з БТІ на будинок, квартиру, гараж
прайс   Витребування документів з ЗАЦС і архіву

 

Вартість оформлення спадщини в Україні, нотаріальні витрати, оподаткування спадщини, офіційні платежі, пільги при оформленні спадщини. Всі витрати з оформлення спадщини можна розділити на кілька категорій: витрати на оформлення документів і довідок, витрати на відкриття і ведення спадкової справи, витрати пов'язані з об'єктом наслідування, офіційні платежі в бюджет.

 

В ціну юридичних послуг з оформлення спадщини не входять і оплачуються окремо такі витрати:

  • державне мито та судовий збір при оформленні спадщини
  • офіційні платежі в бюджет при оформленні спадщини
  • послуги пошти з надсилання документів
  • послуги приватного нотаріуса з оформлення спадщини
  • послуги бюро перекладів за переклад документів для оформлення спадщини.

 

Якщо Ви оформляєте спадкові права в нотаріальній конторі, то відповідно до законодавства Вам необхідно за вчинення нотаріальних дій, крім послуг нотаріуса, сплатити державне мито за оформлення спадщини і за видачу свідоцтва про право на спадщину.

 

З метою підвищення рівня захисту майнових прав та інтересів громадян і юридичних осіб, в Україні створено Спадковий реєстр. За внесення записів та видачу витягів зі Спадкового реєстру України стягується плата: за внесення до Спадкового реєстру одного реєстраційного запису про посвідчення, зміну або дублікат заповіту з видачею про це витягу; при внесенні до Спадкового реєстру одного реєстраційного запису про посвідчення або дублікату спадкового договору; свідоцтво або дублікат свідоцтва про право на спадщину з видачею про це витягу; за перевірку наявності чи відсутності заповіту та спадкового договору з видачею про це витягу, а також за перевірку наявності чи відсутності заведеної спадкової справи з видачею про це витягу.

 

Законодавством України при оформленні спадщини у нотаріуса передбачені також пільги щодо сплати державного мита за видачу свідоцтва про право на спадщину і за за вчинення нотаріальних дій.

 

Адвокати з оформлення спадщини в Україні допоможуть оформити спадщину на квартиру, будинок, дачу, автомобіль, рахунок в банку, бізнес, авторські права. В рамках оформлення спадщини ми надаємо додаткові послуги: витребування документів з ЗАГС і архіву, оформлення українського податкового номера - ІПН, оформлення кадастрового номера на земельну ділянку (пай), отримання нормативної оцінки на земельну ділянку (пай), отримання витягу на земельну ділянку (пай ), переклад документів на українську мову та нотаріально засвідчення перекладів, оцінка нерухомості і землі для оформлення спадщини, судове представництво з питань спадщини: відновлення термінів на прийняття насл едства через суд, встановлення юридичних фактів родинних відносин, проживання однією сім'єю, знаходження на утриманні, узаконення самовільного будівництва і реконструкції, визнання права власності на спадщину в судовому порядку, збільшення частки у спадщині, усунення від спадкування, розділ спадщини між спадкоємцями в судовому порядку.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Go to top