Оформлення запрошення іноземцю в Харкові, Києві, Україні


Реєстрація місця проживання іноземця

Порядок реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання або перебування іноземців в Україні передбачено законодавством. Прописка необхідна іноземцю не тільки для оформлення посвідки на проживання в Україні, а й для реєстрації бізнесу в Україні, для здійснення угод з нерухомістю, для отримання візи і для інших моментів.

оформлення посвідки на проживання в Україні

Іноземці або особи без громадянства зобов'язані, протягом 30 календарних днів після виписки з попереднього місця проживання на нове, зареєструвати своє нове місце проживання. Це правила також стосується іноземних громадян, які мають тимчасовий або постійний вид на проживання в Україні. Іноземець з видом на проживання в Україні зобов'язаний зробити прописку за адресою вказаною в документах, які він подавав при оформленні дозволу на проживання в міграційну службу України, і ця адреса вказується в посвідці на проживання в Україні.

послуги бюро перекладів в Україні

Реєстрація місця проживання іноземця здійснюється за однією адресою в Україні. За порушення порядку реєстрації іноземцем місця проживання в Україні встановлена ​​адміністративна відповідальність.

оформлення запрошення для іноземця

Також додатково ми здійснюємо переклад документів та нотаріальне засвідчення перекладу у нотаріуса, оформлення посвідки на проживання в Україні, реєстрацію бізнесу України і надаємо інші послуги.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top