Адвокат в Вільшанах

Юридичні послуги у Вільшанах для громадян та іноземців, адвокат у Вільшанах Харківської області, юридична консультація з юридичних справ, захист у суді - Харківська область, Дергачівський район.


Юридичні послуги, адвокат у Вільшанах, захист, юридична допомога

+380 67 208 7615

Адвокати надають юридичні послуги адвоката в Вільшанах для громадян і фірм, юридичні послуги в Харкові, юридичні послуги в Харківській області, в інших регіонах України та за кордоном.

 

 

Адвокати в Вільшанах мають великий юридичний досвід. Звернувшись в офіс юридичної компанії, клієнти отримають юридичні послуги в Вільшанах, Дергачівському районі.

 

Юридичні послуги в Вільшанах

 

  • Юридична консультація в Вільшанах; послуги адвоката в суді; послуги адвоката для іноземців в Вільшанах; отримання документів.
  • Адвокат у кримінальних справах в Вільшанах, ведення кримінальних справ будь-якої складності (вбивство, грабіж, розбій, хабар, наркотики, підробка документів, вимагання, шахрайство, незаконний обіг зброї, ДТП), затримання, обшук, допит, повідомленні про підозру, обрання запобіжного заходу, збір доказів; адвокат зі страхового права і страхові спори; адвокат по стягненню боргу в Вільшанах за договорами та по розписках;
  • Адвокат по сімейних справах в Вільшанах: розлучення через суд (розлучення з іноземцем), поділ майна, міжнародне розлучення, позбавлення батьківських прав, рішення про виїзд дитини за кордон, встановлення батьківства, усиновлення;
  • Адвокат по спадщині в Вільшанах: оформлення спадщини (нерухомість, земельний пай, рахунок), оформлення спадщини на іноземця, поділ спадщини; адвокат по нерухомості в Вільшанах і житлове право, супровід угод (купівлі нерухомості іноземцем).
  • Реєстрація ТОВ в Вільшанах і договори; продаж бізнесу, інвестиції, угоди з комерційною нерухомістю;
  • Адвокат для бізнесу в Вільшанах; юридичне обслуговування фірм, захист від рейдерства, господарське та адміністративне право; земельне право і земельні спори; адвокатське зберігання документів;
  • Адвокат по стягненню боргів з фірм в Вільшанах; виконання рішення суду (опис і арешт майна, рахунків).