Адвокат ru Адвокат ua Lawyer en Adwokat pl L'avocat fr Abogado es L'avvocato it Anwalt de 

+38 067 208 7615    WhatsApp / Viber / Telegram              rubicon@tcg.net.ua


Адвокат в Харкові, юридична фірма, консультація юриста


Адвокат в Харкові

вул. Полтавський Шлях, 31 (юридичний офіс)

+380 67 208 7615 - Viber, WhatsApp, Telegram

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Рубікон - українська юридична компанія, в професійні послуги якої входить: комплекс консалтингових та юридичних послуг. Ключові наші фахівці - професійний адвокат і досвідчені юристи, які надають правову підтримку також в Харківській області, в більшості областей по Україні та за кордоном. Вартість послуг юридичної компанії в Харкові визначається з урахуванням специфіки кожного конкретної юридичної справи. Харківські адвокати надають юридичні послуги та правову допомогу українською, російською, англійською та іншими іноземними мовами.

Потрібний адвокат в Харкові?

Ви звернулися за адресою! - Ми надаємо професійні та якісні юридичні консультації адвоката, і всі юридичні питання вирішуюємо відповідно до законодавства.

Що відноситься до юридичних послуг в Харкові:

 • Професійне юридичне консультування від адвоката з великим стажем роботи в сфері законодавства України;
 • Вирішення спорів в суді: цивільні, сімейні, житлові, пов'язані з трудовою діяльністю і стосовно пенсійних виплат, питання спадщини, заповітів та іншого, ведення судових розслідувань в Харкові, адміністративні спори і інше; рішення кредитних спорів з банківськими представниками за участю адвоката; адвокат з захисту прав споживачів;
 • Надання захисту інтересів в рамках кримінальних справ. Послугу надає харківський адвокат, що спеціалізується по кримінальним справам, а саме: вбивства, тілесні ушкодження від кримінальних злочинів самої різної тяжкості і характеру, насильницькі злочинні дії, пограбування, розбої, дача хабарів, все, що пов'язано з наркотиками і підробкою документації, різні види шахрайства, метою якого стало заволодіння грошовими коштами і майном. Крім цього, вирішуються питання про вимагання фінансів, незаконний обіг зброї як вогнепальної так і боєприпасів. Не виняток і дорожньо-транспортні пригоди з тяжкими наслідками;
 • Послуги адвоката по ДТП в місті Харків досить вузька спеціалізація (авто адвокат або спеціалізований юрист);
 • Послуги адвокатів які володіють іноземними мовами. Для тих громадян, які є іноземцями, або не мають громадянства. Послуги надаються англійською мовою;
 • Вирішення багатьох спірних правових питань в порядку досудового врегулювання - не доводячи до суду;
 • Послуги приватного нотаріуса, що включають оформлення різних нотаріальних документів, довіреності на представництво, заяви, а також оформлення угоди з нерухомістю тощо;
 • Оформлення спадщини на об'єкти нерухомості, землю, рахунок в банку тощо;
 • Вирішення питань з нерухомості: супровід угод стосовно нерухомості і комерційних угод із землею, супровід юриста при проведенні операцій з придбання нерухомості за кордоном;
 • Реєстраційні дії щодо відкриття фірм, ТОВ, ПП та ліквідація компаній;
 • Професійні послуги перекладача в Харкові, апостиль на різних документах і їх легалізація при консульстві;
 • Імміграційні професійні послуги як в Україні, так і за кордоном.

Здійснюючи свою діяльність, ми ефективно надаємо послуги правового захисту громадян та здійснюємо надання оперативної правової допомоги від адвоката і юриста в Харкові.

 

Все що потрібно зробити для того, щоб скористатися нашими послугами - зателефонувати адвокату за будь-яким номером зазначеним на юридичному сайті!


Харківські адвокати нашої юридичної компанії застосовують свої професійні юридичні знання якісно і надають правову допомогу в Харкові для харків'ян, гостей міста, для жителів області, України та іноземних громадян. Останнім часом професійні юридичні послуги в Харкові і послуги досвідченого адвоката в Харкові є дуже затребуваними. Тому команда фахівців юридичної фірми в Харкові - це дипломовані юристи і професійні адвокати з досвідом роботи в різних сферах права. В рамках повноважень наданих законодавством України, адвокати підготують адвокатський запит в Харкові і направлять його в інстанії що Вас цікавлять.

Юридична консультація адвоката у Харкові

Перше з чого потрібно розпочати в разі виникнення юридичної ситуації - це юридична консультація адвоката в Харкові. Тільки консультація досвідченого адвоката в Харкові дасть правильну юридичну відповідь на багато юридичних питань і визначить оптимальні шляхи вирішення юридичної проблеми.

 
Після юридичної консультації, Ви будете знати які саме послуги адвоката в Харкові і в якому обсязі необхідні.
 
Окремо слід відзначити допомогу адвоката у кримінальних справах в Харкові з різних видів злочинів: ненавмисне і навмисне вбивство, тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, згвалтування, розбій, грабіж, незаконний обіг наркотичних засобів, хабар, хуліганство, крадіжка, підробка документів, шахрайство, викрадення автотранспорту , вимагання, контрабанда, незаконний оборот зброї, ДТП з тяжкими наслідками і за іншими видами злочинів. Адвокат у кримінальних справах в Харкові здійснює захист інтересів в управлінні поліції і суді. Тільки професійний кримінальний адвоката в Харкові може всебічно захистити інтереси підозрюваного, обвинуваченого, підсудного або потерпілого.
 
Адвокат по ДТП в Харкові дозволяє проблемні ситуацій, пов'язані з автотранспортними адміністративними правопорушеннями і кримінальними справами по ДТП. Авто адвокат в Харкові здійснює ефективний юридичний захист в рамках адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення. Також авто юрист в Харкові здійснює оскарження постанов ДАІ.
 
Часто при ДТП виникає необхідність скористатися послугами пов'язаними з питаннями страхування, і тут незамінними будуть послуги адвоката по страхових спорах в Харкові. Також послуги страхового адвоката в Харкові затребувані в питаннях страхування нерухомості, вантажів, бізнесу і з інших страхових питань.
 
Адвокат по сімейних справах в Харкові надасть юридичну допомогу і проведе розірвання шлюбу, здійснить юридичний супровід процесу розлучення: розлучення між громадянами України, розлучення з іноземцем, розділ майна колишнього подружжя і спори по аліментах, визначення порядку участі у вихованні дитини, встановлення батьківства і позбавлення батьківських прав. Адвокат з розлучень в Харкові і по сімейному праву проведе судовий процес без згоди одного з подружжя, а також проведе розлучення в Харкові без присутності сторін. Також сімейний адвокат в Харкові доб'ється в інтересах клієнта максимального захисту його власних інтересів. Також завжди не буде зайвою консультація сімейного адвоката в Харкові.
 
Адвокат по цивільних справах в Харкові надасть юридичну допомогу по розділу майна, визнання права власності та за іншими категоріями цивільних справ. Велике значення має надання юридичної допомоги з питань нерухомості та допомога адвоката по нерухомості в Харкові і по житловому праву, який надає послуги в сфері нерухомості, землі та здійснює юридичний супровід угод з нерухомістю в Харкові.
 
Актуальними в наш час є послуги адвоката по кредитах в Харкові, який спеціалізується на питаннях судового та позасудового врегулювання кредитних зобов'язань і судових спорів з банками в Харкові, в питаннях банківського права, стягнення депозитів з проблемних банків, розірвання і визнання кредитних договорів недійсними.
 
Адвокат по трудовому праву в Харкові надає юридичні послуги пов'язані з трудовими правовідносинами роботодавця і працівника, а також з питань правовідносин з контролюючими органами в сфері трудового права. Безпосередньо з трудовими відносинами також тісно пов'язані правовідносини з питань пенсійного права і права соціального забезпечення працівників. Часто саме послуги адвоката по пенсійному праву в Харкові покликані захистити права і законні інтереси працівник і забезпечити подальше його майбутнє. Пенсійний адвокат в Харкові допоможе призначити пенсію через суд. Адвокат по пенсії в Харкові отримає рішення суду про перерахунок пенсії, оскаржить дії пенсійного фонду з питань призначення та нарахування пенсії.

 

Окремо слід відзначити послуги бізнес-адвоката в Харкові. Адвокат з питань ведення бізнесу надає послуги для українських та іноземних фірм і підприємців. Адвокат з корпоративного права в Харкові надає юридичні послуги, пов'язані з реєстрацією, супроводом, купівлею-продажем і переоформленням бізнесу. Адвокат по адміністративним спорам в Харкові і адміністративному праву надає послуги бізнесу пов'язані з питаннями адміністративного права та взаємовідносин з державними та контролюючими органами. Адвокат з господарського права в Харкові і господарським судових спорів займається питаннями врегулювання суперечок між суб'єктами господарської діяльності. Митний адвокат в Харкові займається питаннями пов'язаними з питаннями, які виникають в процесі переміщення товарів і послуг через митницю та митну територію України. Адвокат по податках в Харкові зорієнтує з питань податкового законодавства, а також допоможе вибрати найбільш оптимальну форму оподаткування бізнесу та надасть послуги з питань оптимізації оподаткування в Україні.
 
Юрист і адвокат по реєстрація бізнесу в Харкові допоможе зареєструвати фірму в Харкові, підприємництво або представництво іноземної компанії в Харкові. Адвокат по реєстрації фірм в Харкові допоможе зареєструвати ТОВ, АТ для громадян України та іноземців. Адвокат по супроводу бізнесу в Харкові надає послуги юридичного супроводу фірм в Харкові по самих різних юридичних питань. Також ми надаємо послуги ліквідації фірм в Харкові, послуги арбітражного керуючого в Харкові з питань закриття фірм і підприємців. Адвокат по ліквідації бізнесу в Харкові надає послуги ліквідації бізнесу в добровільному порядку і через банкрутство фірми в Харкові.
 
Окремим напрямком юридичних послуг є стягнення боргів в Харкові, стягнення заборгованості з контрагентів, врегулювання за борговими зобов'язаннями і арбітраж, де суб'єктами боргових правовідносин виступають юридичні особи та громадяни. Стягнення боргів здійснюється в позасудовому порядку і через суд. Наші адвокати надають юридичні послуги щодо виконання рішень суду в Харкові і по супроводу виконавчого провадження. Також адвокати компанії надають юридичні послуги із захисту прав споживачів та послуги юриста в сфері ЖКГ.
 
Ми надаємо послуги реєстрації авторських прав в Харкові і здійснюємо захист з питань інтелектуальної власності. Патентний повірений в Харкові надасть послуги реєстрації авторських прав, а адвокат із захисту авторських прав в Харкові і з питань інтелектуальної власності надасть послуги із захисту від порушення і незаконного використання об'єктів авторського права. Ми допоможемо зареєструвати торгову марку в Харкові, товарний знак і інші об'єкти інтелектуальної власності та отримаємо свідоцтво на торговельну марку, товарний знак або патент.
 
Адвокати та юристи надаю юридичні послуги для іноземців в Харкові англійською мовою та іншими іноземними мовами. Ми здійснюємо юридичний переклад документів в Харкові, а також переклад текстів ділових та інших тематик. У структурі юридичної компанії працює бюро перекладів іноземних мов в Харкові, в якому працюють професійні перекладачі. Бюро перекладів в Харкові здійснює письмовий переклад в Харкові документів і перекладачі здійснюють усний переклад в Харкові більше 30 іноземних мов. При здійсненні письмового перекладу дуже часто надається послуга - нотаріальне засвідчення письмового перекладу документів в Харкові.
 
Актуальною є послуга витребування документів в Харкові. Ми надаємо послуги отримання документів з ЗАГС, архіву, з суду, з ВНЗ та інших установ. Документи які ми отримуємо: свідоцтво про народження, смерть, шлюб з ЗАГС Харкова, виписка з реєстру ЗАГС Харкова, архівна довідка з архіву Харкова, довідка про несудимість, рішення суду, диплом та атестат про освіту тощо. Дуже часто після отримання потрібно легалізація документів в Харкові. Ми здійснюємо наступні види легалізації документів: апостиль в Харкові, консульська легалізація документів в Харкові, завірення документів акредитованим перекладачем в Харкові.
 
Імміграційний адвокат в Харкові надає іноземцям послуги з імміграції в Україну. Імміграційні послуги в Харкові надає професійний юрист і адвокат по імміграції та оформленню посвідки в Україну. Ми сприяємо в наступних імміграційних питаннях: оформлення посвідки на проживання в Харкові, підготовка необхідних документів, отримання громадянства в Харкові, оформлення запрошення для іноземця та оформлення робочої візи в Харкові. Також адвокат по імміграції за кордон в Харкові надає послуги з імміграції в США, Іспанію, Словаччину, Польщу, Румунію.

 

Нотаріальні послуги в Харкові невіддільні від юридичних послуг, і дуже часто адвокат працює з різних юридичних питань разом з нотаріусом. Приватний нотаріус в Харкові оформить довіреність на судове представництво інтересів і на інші юридичні дії, оформить спадщину, зареєструє бізнес, засвідчить письмовий переклад документа, оформить угоду купівлі-продажу нерухомості тощо.
 
Оформлення спадщини в Харкові, є окремим видом юридичних послуг. Адвокат по спадщині в Харкові оформить спадщину за законом і за заповітом на квартиру, будинок, землю, бізнес, авторські права, рахунок в банку. Спадкове право має свої особливості при оформленні спадщини. Важливим є оптимізація оподаткування при оформленні спадщини в Харкові. 


 
 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

 

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Чехія   Польща
Іспанія   інші країни

 

юридична франшиза

 

Адвокат в Польщі

 

Адвокат в Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові