Адвокат у справі про хабар в Україні

Адвокат за ст. 368 КК України - Хабар. Прийняття посадовцем матеріальних цінностей за дії (бездіяльність) на користь хабародавця з використанням службового становища. Хабар в Україні. Дача хабара. Адвокат у корупційних справах. Адвокат у справі про хабар в Україні.


Дача хабара, адвокат у справі про хабар в Україні, адвокат у корупційних справах

+380 67 208 7615

Адвокат у кримінальних справах про хабарі в Україні здійснюють професійний захист за різними кримінальними злочинами і у справах про хабарі.

 

Дача хабара, корупція - Адвокат у справі про хабар в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Хабар - прийняті посадовою особою матеріальних цінностей (предмети, гроші, послуги, інша майнова вигода) за дію або бездіяльність, в інтересах хабародавця, яку ця особа не могла або не повинна була зробити в силу свого службового становища. Кримінальний закон встановлює відповідальність за одержання хабара, дачу хабара і провокацію хабара. Об'єктивна сторона злочину полягає в отриманні хабара, в якому б то не було вигляді.

 

Послуги адвоката по хабарах - Адвокат у справах про хабарі в Україні:

 

  • консультація адвоката по хабарах в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про хабар; участь при проведенні процесуальних слідчих дій; збір доказів, інформації та документів;
  • захист інтересів в суді у справах про хабарі і правоохоронних органах; апеляція і касація;
  • послуги адвоката по хабарах для іноземців в Україні.

 

Існує два найпоширеніші способи передачі - отримання хабара: проста і завуальована. Проста форма являє собою безпосереднє вручення посадовій особі предмета хабара. Завуальована форма полягає в тому, що факт передачі-отримання хабара зовні маскується під законну угоду, договір і являє собою цілком законну операцію. Хабар може бути отриманим посадовою особою як за правомірні, так і за протиправні дії.

 

Одержання хабара визнається закінченим злочином з моменту отримання посадовою особою хоча б частини матеріальних цінностей або майнових вигод незалежно від того, чи були здійснені будь-які дії в інтересах хабародавця чи ні. Цей вид злочину характеризується виною у формі прямого умислу. Суб'єктом злочин може бути тільки посадова особа. Провокація хабара - це явне створення службовою особою умов і обставин, що викликають пропонування або одержання хабара, з метою подальшого викриття того, хто дав або отримав хабар. Провокація хабара є свого роду підбурювання до злочину з метою подальшого викриття особи яка його вчинила. Провокація хабара буває двох видів: дача хабара і отримання хабара. Як перший, так і другий вид провокації відбуваються лише з прямим умислом.