Адвокат ru Адвокат ua Lawyer en Adwokat pl L'avocat fr Abogado es L'avvocato it Anwalt de 

+38 067 208 7615    WhatsApp / Viber / Telegram              rubicon@tcg.net.ua


Імміграція за кордон з України


Імміграція за кордон

В офісах юридичної компанії працюють кваліфіковані професіонали - міграційні адвокати, які надають послуги в сфері міграції за кордон.

Послуги імміграції за кордон:

імміграція в Україну

Ми здійснимо переклад документів та нотаріальне засвідчення перекладу документа, які необхідно надавати в посольство або консульство на будь-якій іноземній мові.

реєстрація бізнесу

Послуги з працевлаштування: оформлення запрошення; оформлення дозволу на роботу; оформлення та отримання візи; оформлення посвідки на постійне місце проживання.

послуги адвоката за кордоном

Послуги студентам: студентська віза, підбір навчального закладу за кордоном, консультації по програмам навчання, отримання дозволу на навчання, оформлення і отримання візи, оформлення дозволу на роботу на час навчання та після навчання, отримання статусу постійного жителя, громадянина, оформлення на постійне місце проживання.

юридичний супровід угод з нерухомістю

Адаптаційні послуги: зустріч і супровід до місця проживання (трансфер); підбір варіантів оренди або купівлі нерухомості; відкриття рахунку в банку, кредитної картки; консультації по створенню кредитної історії; оформлення та отримання SIN карт і карти медичного страхування; сприяння в оформленні соціальних пільг на дітей; консультації по отриманню водійських прав.

юридична франшиза

 

англомовний адвокат

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві