+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Зняття арешта та застави


Арешт майна боржника

Фахівці юридичної компанії з питань примусового виконання допоможуть Вам швидко і юридично грамотно заарештувати майно боржника, вивести майно з-під арешту - зняти з майна арешт, накладений в судовому порядку. Ретельно вивчивши кожен окремо взятий випадок, наші адвокати знайдуть юридичні обґрунтування для ініціації цих процедур і забезпечать захист Ваших інтересів у всіх інстанціях. Ми допоможемо зняти арешт або вивести із застави машину, квартиру, будинок і будь-яка інша Ваше майно.

адвокат по стягненню боргів

Арешт майна боржника може накладатися в при відкритті виконавчого провадження або в процесі примусового виконання рішення українського суду або виконання рішення іноземного суду в Україні, а також постанов та інших актів державних чи інших уповноважених органів, після підтвердження інформації про наявність нерухомого або рухомого майна у боржника. Арешт нерухомого, рухомого майна, рахунків та інших активів боржника - це запобіжний захід з боку виконавця, метою якої є виключення ймовірності його відчуження боржником.

приватний виконавець

Адвокати з питань супроводу виконавчого провадження також надають клієнтам юридичні послуги зі зняття арешту в процесі виконавчого провадження з рухомого і нерухомого майна, рахунків та інших активів боржника. Ми надаємо повний юридичний сприяння з питань зняття арешту, відчуження нерухомого майна яке знаходиться під арештом, формуємо повний пакет документів для подачі на зняття арешту і ініціюємо процес прискореного зняття арешту на майно та інші активи накладеного в судовому порядку.

стягнення боргу за кордоном

Наші адвокати проводять комплексний аналіз документів по кожному виконавчого провадження, включно з вивченням і аналізом судової справи з питання стягнення або примусового виконання рішення суду або іншого компетентного органу. Тільки після всебічного і повного вивчення всіх матеріалів по виконавчому провадженню ми вибираємо і пропонуємо найбільш ефективну в кожній конкретній ситуації стратегію вирішення питання в рамках виконавчого виробництва: оскарження рішення суду і перегляд справи, оскарження постанов виконавця, оскарження інших актів компетентних органів, виведення майна з- під застави, зняття арешту і заборони і інше.

заборона боржникові на виїзд за кордон


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.