+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Зняття арешта та застави


Фахівці юридичної компанії допоможуть Вам швидко і юридично грамотно вивести майно з застави, а також - зняти з майна арешт, накладений в судовому порядку.
 
Ретельно вивчивши кожен окремо взятий випадок, наші фінансові і кредитні адвокати знайдуть юридичні обґрунтування для ініціації цих процедур і забезпечать захист Ваших інтересів у всіх інстанціях. Ми допоможемо зняти арешт або вивести із застави машину, квартиру, будинок і будь-яке інше Ваше майно.
 
Виведення майна із застави
 
Наші юристи тверезо оцінюють всі можливі варіанти розвитку подій. Тому ми надаємо своїм клієнтам юридичний висновок по кожній окремо взятій ситуації і не даємо помилкових обіцянок. Спираючись на статтю 593 Цивільного кодексу України, ми пропонуємо наступні варіанти виведення майна з-під застави:

 
Зняття арешту з майна
 
Ми також надаємо повне юридичне сприяння при процедурі зняття арешту з відчуження нерухомого майна в Державній реєстраційній службі, формуємо повний пакет документів для подачі і ініціюємо процес прискореного зняття арешту на майно, накладеного в судовому порядку.
 
Арешт нерухомого майна (квартири, будинки і т.п.) - це запобіжний захід з боку державного виконавця, метою якої є виключення ймовірності його відчуження позичальником.
 
Арешт може накладатися:

  • в процесі виконання рішення після підтвердження БТІ або органів державної служби, що підтверджують наявність даної нерухомості у боржника
  • при відкритті виконавчого провадження за заявою кредитора (позичальник не платить по кредиту, банк подає на нього до суду)

 
Наші фахівці проводять комплексний аналіз документації по кредитній справі. Сюди входять всі наявні документи, включаючи матеріали виконавчого провадження і рішення суду. І тільки після цього обирається найбільш ефективна в даній ситуації стратегія виведення з-під арешту.
 
Наша порада - зверніться до юриста якнайскоріше! Не втрачайте час, який вже зараз ми можемо використовувати для вирішення Вашої проблеми!!


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.