Захист при податковій перевірці в Україні, Києві, Харкові

Захист інтересів платників податків - компаній, фірм, підприємств і підприємців, при проведенні перевірок податковими органами є один з ключових напрямків юридичної практики юристів та адвокатів нашої юридичної компанії
 
Юридичний захист бізнесу при проведенні перевірок в Україні податковими органами один з ключових напрямків юридичної практики фахівців нашої юридичної компанії.
 
Ще до проведення податкової перевірки, необхідно почати підготовку до неї відразу ж після отримання письмового повідомлення з податкового органу про проведення податкової перевірки. Наші фахівці спільно з аудитором або бухгалтером відвідають Ваше підприємство з метою усунення порушень податкового та трудового законодавства, які вдасться виявити до проведення податкової перевірки платника податків. У разі необхідності ми можемо надати Вам послуги з проведення повної перевірки господарської діяльності підприємства періодично, не чекаючи податкової перевірки, що б у разі її проведення платник податків був максимально підготовлений до її проведення.
 
Супровід проведення податкових перевірок в Україні є актуальним для фірм і компаній, у яких в штаті відсутній юрист відповідної кваліфікації. Супровід платників податків нашими фахівцями допоможе Вам зменшити або ж повністю виключити негативні моменти, які можуть виникнути в процесі проведення податкової перевірки.
 
Основні напрямки надання послуг по напрямку супроводу податкових перевірок:
 • юридична консультація щодо процедури проведення податкової перевірки;
 • консультування та інструктаж співробітників підприємства про поведінку і діях при проведенні податкової перевірки;
 • присутність фахівця та юридичний супровід при проведенні податкової перевірки;
 • аналіз законності, правомірності і обгрунтованості вимог про надання документів стосуються господарської діяльності підприємства з боку співробітників податкової при податковій перевірці;
 • взаємодія з органами податкової служби, які проводять податкову перевірку для оперативного вирішення проблемних ситуацій;
 • досудове оскарження протиправних дій органів податкової служби та результатів податкової перевірки;
 • аналіз порушень виявлених в ході проведення податкової перевірки, підготовка заперечень на акт податкової перевірки;
 • підготовка пояснень за результатом проведення податкової перевірки і оформлення документів у процесі проведення податкової перевірки;
 • захист та представництво інтересів підприємства в суді;
 • розробка та підготовка рекомендацій щодо оптимізації податкового та бухгалтерського обліку.
 
Існує два види податкових перевірок:
 • планова податкова перевірка проводиться не частіше одного разу на рік з обов'язковим повідомленням про проведення податкової перевірки за 10 днів до її проведення (метою проведення планової податкової перевірки є з'ясуванні даних про своєчасну, правильної і повної сплати податків);
 • позапланова податкова перевірка (позапланова податкова перевірка проводиться у разі виявлення фактів, які свідчать про можливі порушення платником податку внаслідок проведення податкових перевірок сторонніх платників податків, у разі неподання податкових декларацій або розрахунків у встановлені законодавством терміни, при виявленні недостовірність наданих платником податку які містяться в наданих податкових деклараціях, у разі наявності вимоги платника податків про проведення перегляду результатів податкової перевірки, у разі ініціалізації платником податків процедури реорганізації або припинення підприємства, при порушення процедури банкрутства, у разі заяви вимоги про відшкодування ПДВ, а також при отриманні інформації про порушення платником податків трудового законодавства в частині відсутності трудових договорів з найманими особами).
 
Присутність при проведенні податкової перевірки в Україні кваліфікованого юриста - це гарантія оперативного і професійного реагування на протиправні і незаконні дії посадових осіб проводять податкову перевірку і своєчасне попередження настання негативних для підприємства наслідків, і що найголовніше протидія проведенню свідомо незаконної перевірки, зокрема без наявності відповідного направлення на податкову перевірку, з перевищенням посадовою особою податкового органу проводить податкову перевірку своїх посадових повноважень і в інших ситуаціях.
 
Юридичний супровід податкових перевірок спрямоване на досягнення наступних цілей:
 • захист прав платника податків, посадових осіб підприємства при проведенні податкової перевірки;
 • мінімізація негативних наслідків за результатами проведеної податкової перевірки.
 
Також слід зазначити, що найбільш затребуваним видом послуги в рамках напрямку по супроводу податкових перевірок контролюючими органами є юридичний супровід виїзної податкової перевірки, так як саме дана різновид податкових перевірок пов'язана з найбільш негативними наслідки для платника податків, які виражаються в залученні підприємства до відповідальності з нарахуванням сум недоїмки, штрафів та пені.
 
Наша мета - істотна відстрочка виконання санкцій за результатами перевірки податкової, зменшення виставлених податковим органом вимог або повна відмова податкового органу, що проводить перевірку від своїх вимог.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.