+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Закордонний паспорт, біометричний паспорт громадянина України


Закордонний паспорт

Юридична компанія надає кваліфіковану допомогу в питаннях, що стосуються отримання закордонного паспорта. Ви цінуєте свій час, не бажаєте простоювати в довгих чергах під кабінетами чиновників і псувати собі нерви? Можливо, у Вас виникла необхідність термінового відрядження за кордон або з'явилася несподівана можливість відпочити за кордоном, відвідати родичів? Оформлення закордонного паспорта - це не тільки друк «корочки» документа. Це - багаторівнева перевірка по різних базах даних, неминуче пов'язана з паперовою тяганиною і супутніми затримками.

отримання документів

Наша команда висококваліфікованих співробітників допоможе Вам максимально швидко і просто оформити закордонний паспорт без втрати Вашого часу та нервів. Отримати закордонний паспорт за допомогою нашої компанії може будь-який громадянин України незалежно від місця проживання. З нашою допомогою Ви можете не тільки швидко оформити закордонний паспорт, а й скористатися при необхідності супутніми послугами. Наша компанія допомагає оформити закордонний паспорт в Україні, як в стислі терміни, так і в більш тривалий період за доступними цінами. Вам не доведеться чекати своєї черги на отримання паспорта в ДМСУ (ОВІРі).

англомовний адвокат

У нас Ви можете замовити термінове оформлення закордонного паспорта. Ціна оформлення закордонного паспорта залежатиме від обраних Вами термінів отримання. Наші співробітники готують всі необхідні анкети, запити, квитанції і копії на основі Ваших оригінал-документів. Наші співробітники проконсультують Вас з усіх виникаючих питань в телефонному режимі або при особистій зустрічі. У нас Ви зможете зробити копії документів, необхідних для оформлення закордонного паспорта та замовити всі необхідні додаткові документи.

сімейний адвокат

Основні документи, які потрібно надати для оформлення закордонного паспорта, наступні: паспорт громадянина України (повинні бути присутніми всі необхідні фотографії, підписи під ними і дійсна реєстрація); свідоцтво про народження; ідентифікаційний код; свідоцтво про шлюб

Міграційні послуги в Україні:

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.