+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Юридична консультація юриста в Україні


Юридична консультація

Юридична консультація юриста - це ключовий момент у разі виникнення необхідності звернутися за юридичною допомогою, який багато в чому зумовлює подальші перспективи розгляду справи і вирішення різних правових ситуацій. 

кримінальне право 

Юридична консультація по законодавству надається в усній формі або письмово. Консультація досвідченого юриста надається клієнтам з урахуванням чинного законодавства та існуючої юридичної судової практики з розгляду різних юридичних справ в Україні.

сімейне та цивільне право

Юридична консультація в Україні - це перше з чого потрібно почати в разі виникнення юридичного питання або ситуації. Як правило, вартість юридичної консультації юрист не дуже висока. Також отримати попередню первинну юридичну консультацію юриста або адвоката дуже часто можна отримати в усній формі по телефону, не приїжджаючи в офіс адвоката.

спадкове право

Звернувшись до нас в юридичну компанію, Ви отримаєте професійну юридичну консультацію на високому професійному рівні. Ми розуміємо, що один юрист або адвокат не може в повній мірі розбиратися в усьому українському законодавстві, і тому ми залучаємо до надання юридичних послуг і до проведення юридичних консультацій адвокатів і юристів, які спеціалізуються в різних сферах українського законодавства, зокрема по питаннях: цивільного, кримінального, спадкового, житлового, господарського, податкового, цивільного, митного, адміністративного, імміграційного, трудового, авторського, страхового, банківського права, з питань нерухомості, у справах про ДТП, по стягненню боргів і з інших питань українського законодавства. Також у нас Ви можете отримати юридичну консультації юриста з реєстрації бізнесу, ведення бізнесу, ліквідації бізнесу, банкрутства.

нерухомість і житлове право

Тільки професійні юристи і адвокати з досвідом зможуть на етапі проведення юридичної консультації максимально повно і правильно зорієнтуватися у всіх моментах і визначитися з правильною позицією по тій чи іншій справі.

міграційне право

англомовний адвокат


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.