Адвокат з встановлення батьківства в Україні, Києві, Харкові


Адвокат з встановлення батьківства - надає юридичні послуги з установлення батьківства в суді, супровід експертиз, підготовку юридичних документів для суду і безпосереднє представництво інтересів в суді.

 

Адвокат з установлення батьківства здійснює проведення низки заходів щодо встановлення батьківства в судовому порядку, проводить роботу по збору доказів для встановлення батьківства, готує низку запитів і клопотань. Адвокати з питань встановлення батьківства в Україні та визнання батьківських прав у Харкові мають досвід у встановленні батьківства в судовому порядку, і допоможуть Вам у питаннях встановлення батьківства.

 

Адвокат з установлення батьківства в Україні бере безпосередню участь у встановленні батьківства в судовому порядку в Україні в таких випадках:

  • відсутність між батьками дитини зареєстрованого шлюбу;
  • відсутність заяви батьків дитини або батька в орган РАЦС про встановлення батьківства;
  • відсутність згоди органу опіки та піклування на встановлення батьківства за заявою батька у разі смерті матері, визнання її недієздатною, неможливості встановлення місця знаходження матері, у разі позбавлення батьківських прав матері;
  • наявність відмови матері подати спільну з батьком дитини заяву в орган РАЦС про встановлення батьківства.

 

Судове встановлення батьківства за участю адвоката в Україні найчастіше відбувається за позовом матері дитини. Сімейним кодексом України передбачена можливість подання заяви до суду про встановлення батьківства та іншими особами, в тому числі батьком дитини.

 

З позовною заявою до суду про встановлення батьківства мають право також звернутися офіційні опікуни дитини або особи на утриманні яких знаходиться дитина. Також звернутися з позовом до суду про встановлення батьківства має право особисто дитина після досягнення нею повноліття.

 

Законом не встановлено строк позовної давності у справах про встановлення батьківства.

 

Судові справи про встановлення батьківства розглядаються судами в порядку позовного провадження. Також одночасно з позовом про встановлення батьківства може бути поданий позов про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

 

Крім того необхідність встановлення батьківства дуже часто пов'язана з таким питанням, як оформлення спадщини після смерті одного з батьків.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.