Витребування документів і дублікатів в Україні


Ми надаємо послуги з витребуванню повторних документів в Україні і за кордоном, здійснюємо витребування документів з ЗАГС (РАГС) - свідоцтва та виписоки, повторніх документи і дублікати документів із зони АТО, архівів - архівна довідка, документів про освіту, довідок про несудимість, судових документів та інших документів, оформляємо український податковий номер. Ми надаємо допомогу прискореного отримання повторних документів і виписок з органів РАЦС в Україні з будь-якого міста України, а також з ряду зарубіжних країн. Ви надаєте нам оригінали наявних документів, які підлягають обміну або копії втрачених документів, дублікат яких необхідно отримати повторно. Отримання довідок в районних органах РАГС, архівах, повторних дублікатів свідоцтв про народження, шлюб та інших документів в Україні ви можете здійснити через нашу компанію в будь-якому регіоні України і ряді країн СНД.


Відповідно до законодавства України, цілий ряд документів має право отримати особа тільки особисто або довірена особа на підставі нотаріального доручення. Так, зокрема:
 
*** Довідка про сімейний стан, оформлена без особистої присутності особи або за дорученням, є недійсною.
*** Свідоцтво або виписка з органів РАЦС, ооформлені без особистої присутності особи або без довіреності, є недійсними.

Фахівці компанії надають послуги витребування повторні документи з-за кордону та послуги витребування довідок про несудимість з-за кордону з більш ніж 30 країн.

 
Запит на витребування документів їх власник може направити в письмовому вигляді за адресою архівних установ України, але очікування відповіді, як показує практика, зазвичай затягується на багато місяців. Ми надаємо Вам допомогу у прискоренні отримання повторних документів, дублікатів документів або витребування нових з будь-якого міста України завдяки наявності великої кількості офісів компанії у всіх областях України.
 
Не підлягають витребуванню посвідчення особи, трудові книжки, військові квитки, свідоцтв про народження на померлого (може бути видана довідка про реєстрацію акту народження).
 
Дуже часто у клієнтів виникає необхідність в оформленні Довідки про сімейний стан в Україні для подальшого укладення шлюбу за кордоном або для оформлення тих чи інших документів для імміграції. Дана довідка про сімейний стан оформляється у нотаріуса.
 
Витребування дубліката диплома про вищу і, середньому або спеціальну освіту вирішуються самостійно або на підставі довіреності при безпосередньому зверненні до навчального закладу на території України, де особа навчалася.
 
Ви перебуваєте за кордоном і не можете самостійно займатися витребуванням документа або його дубліката - скористайтеся нашими послугами. Ми направимо Вам зразок доручення для витребування документа що Васцікавить.
 
Довіреність повинна бути оформлена в українського нотаріуса або в українському консульстві або посольстві на території держави, де знаходиться замовник або оформлена у нотаріуса за кордоном і легалізована за допомогою консульської легалізації або з проставлення апостиля.
 
Також ми можемо після отримання дубліката документа або довідки що цікавить Вас виконати його консульську легалізацію, поставити штамп «апостиль», здійснити професійний переклад документа на іноземну мову і надіслати Вам готовий документ міжнародної експрес поштою або іншим зручним для Вас способом.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.