Витребування документів і дублікатів в Україні


Ми надаємо послуги з витребуванню повторних документів в Україні і за кордоном, здійснюємо витребування документів з ЗАГС (РАГС) - свідоцтва та виписоки, повторніх документи і дублікати документів із зони АТО, архівів - архівна довідка, документів про освіту, довідок про несудимість, судових документів та інших документів, оформляємо український податковий номер. Ми надаємо допомогу з прискореного отримання повторних документів і виписок з органів РАЦС в Україні з будь-якого міста України, а також з ряду зарубіжних країн. Отримання довідок в районних органах РАЦС, архівах, повторних дублікатів свідоцтв про народження, шлюб та інших документів в Україні ви можете здійснити через нашу компанію в будь-якому регіоні України та ряді країн СНД.


Відповідно до законодавства України, цілий ряд документів має право отримати особа тільки особисто або довірена особа на підставі нотаріального доручення. Так, зокрема:
Довідку (заяву) про сімейний стан може оформити тільки особисто громадянин України у нотаріуса або в консульстві України за кордоном (за дорученням або за заявою третьої особи такий документ не видається);
- Повторні Свідоцтва та виписки з РАГС України (дублікати документів), може отримати особисто особа щодо якої складено актовий запис, або третя особа на підставі довіреності. У деяких випадках законодавство передбачає можливість отримання документів з РАГС батьками або прямими родичами.
 
!!! Увага !!!

*** Довідка про сімейний стан, оформлена без особистої присутності особи, з нібито «його особистим підписом» є недійсною, і оформлення такої заяви є незаконним, що може спричинити дуже негативні наслідки для особи, яка вирішила оформити даний документ без особистої присутності і віддалено. Іноземний орган можемо запросити і перевірити достовірність і правильність складання такої довідки про сімейний стан.
*** Свідоцтво або виписка з органів РАЦС, оформлена без особистої присутності особи або без довіреності, або з використанням документів які нібито підтверджують повноваження довіреної особи, є недійсними, що може служити в подальшому підставою для визнання такого документа недійсним. Орган іншої держави може запросити і перевірити достовірність, дійсність оформлення такого документа.

Фахівці компанії надають послуги витребування повторні документи з-за кордону та послуги витребування довідок про несудимість з-за кордону з більш ніж 30 країн.

 
Запит на витребування документів їх власник може направити в письмовому вигляді за адресою архівних установ України, але очікування відповіді, як показує практика, зазвичай затягується на багато місяців. Ми надаємо Вам допомогу у прискоренні отримання повторних документів, дублікатів документів або витребування нових з будь-якого міста України завдяки наявності великої кількості офісів компанії у всіх областях України.
 
Не підлягають витребуванню посвідчення особи, трудові книжки, військові квитки, свідоцтв про народження на померлого (може бути видана довідка про реєстрацію акту народження).
 
Дуже часто у клієнтів виникає необхідність в оформленні Довідки про сімейний стан в Україні для подальшого укладення шлюбу за кордоном або для оформлення тих чи інших документів для імміграції. Дана довідка про сімейний стан оформляється у нотаріуса.
 
Витребування дубліката диплома про вищу і, середньому або спеціальну освіту вирішуються самостійно або на підставі довіреності при безпосередньому зверненні до навчального закладу на території України, де особа навчалася.
 
Ви перебуваєте за кордоном і не можете самостійно займатися витребуванням документа або його дубліката - скористайтеся нашими послугами. Ми направимо Вам зразок доручення для витребування документа що Васцікавить.
 
Довіреність повинна бути оформлена в українського нотаріуса або в українському консульстві або посольстві на території держави, де знаходиться замовник або оформлена у нотаріуса за кордоном і легалізована за допомогою консульської легалізації або з проставлення апостиля.
 
Також ми можемо після отримання дубліката документа або довідки що цікавить Вас виконати його консульську легалізацію, поставити штамп «апостиль», здійснити професійний переклад документа на іноземну мову і надіслати Вам готовий документ міжнародної експрес поштою або іншим зручним для Вас способом.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.