+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Вартість юридичних послуг юридичної компанії в Україні


Вартість юридичних послуг

Юридична компанія Рубікон не надає безкоштовні послуги адвоката, юридичні та інші супутні послуги. Якісні юридичні послуги не можуть бути безкоштовними або дешевими. Клієнт звертаючись за юридичними послугами, в першу чергу зацікавлений у позитивному вирішенні свого питання і повинен бути готовий сплатити за надання таких послуг певну вартість. Логіка вибору найбільш дешевого пропозиції на ринку юридичних і бізнес-послуг ніколи себе не виправдовувала.


Прайс на юридичні послуги: 


Ми формуємо вартість наших послуг на основі реального досвіду і знань наших адвокатів і юристів, а також виходячи із специфіки кожної конкретної справи, і того часу, який витрачає фахівець на його вирішення.

 
Ми пропонуємо клієнтам різні форми оплати юридичних послуг, які будуть найбільш зручні: готівкова форма розрахунків за надання юридичних послуг, безготівкова форма розрахунків та оплати за юридичні послуги, можливість оплати послуг компанії картою і інші зручні способи оплати за юридичну допомогу..
 
У Вас виникло питання, вам необхідно отримати консультацію, уточнити інформацію і вартість послуг юридичної фірми, інформацію про послуги, порядок та способи їх оплати, уточнити контактні офісів юридичної компанії чи інші дані по філіях або партнерам компанії в регіоні який Вас цікавить - Ви завжди зможете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і уточнити будь-яку необхідну інформацію
 
Більш детальну інформацію про вартість послуг юридичної компанії, умови співпраці і порядок надання тих чи інших послуг Ви можете уточнити звернувшись в будь-якийц з офісів юридичної компанії.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.