+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат по відшкодуванню збитків від ДТП, відшкодування шкоди при ДТП


Відшкодування збитків від ДТП

Адвокат по відшкодуванню збитку від ДТП з винуватця має велике значення для особи якій заподіяно майнову шкоду від дорожньо-транспортної пригоди.

Послуги по відшкодуванню збитку від ДТП:

  • консультація авто адвоката по відшкодуванню збитку від ДТП
  • складання юридичних документів з питань відшкодування шкоди
  • представництво інтересів з питань відшкодування шкоди в страховій компанії, МТСБУ, поліції та інших органах
  • захист інтересів в суді та стягнення збитків через суд
  • супровід проведення експертиз та інші послуги

адвокат у кримінальних справах при ДТП

Найбільш поширеними ситуаціями, які виникають при відшкодуванні шкоди від дорожньо-транспортної пригоди є такі ситуації: винуватець ДТП не застрахований (не застрахована його цивільно-правова відповідальність перед третіми особами); суми страхового відшкодування за полісом страхування цивільно-правової відповідальності не достатньо для покриття суми збитку; за постановою суду у учасників ДТП визнана обопільна вина; втрата товарного вигляду внаслідок ремонту автомобіля потерпілого в ДТП і відповідно ціни автомобіля і інше.

англомовний адвокат по ДТП

За українським законодавством якщо винуватець ДТП не застрахував свою цивільно правову відповідальність то гарантом відшкодування сум матеріального збитку від ДТП виступає Моторне транспортне страхове бюро (МТСБУ), яке відшкодовує збитки зі своїх резервних фондів. При цьому від потерпілого обов'язкова наявність поліса страхування ГО з відповідності зі ст. 31 Закону України "" Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів »). Сам процес подачі документів для виплати відшкодування по збитку від ДТП носить стандартний характер, але періодично виникають найрізноманітніші ситуації і спори з питання виплат страхового відшкодування з Моторне транспортне страхове бюро по яким необхідно звертатися до суду.

адвокат зі страхового права

У випадках коли сума відшкодування по полісу страхування цивільно-правової ответтственності не покриває розмір збитку, необхідно звертатися з позовом до суду до винуватця ДТП про відшкодування шкоди від ДТП

адвокат по стягненню боргів

Часто при вирішенні спорів з відшкодування страхового відшкодування возникаю питання врегулювання і узгодження сум страхового відшкодування зі страховою, часто виникає необхідність проведення різних експертиз, також дуже поширеним є відмова страхової у виплаті страхового відшкодування. З метою уникнення тих чи інших негативних наслідків можна звернувшись до фахівців юристів та адвокатів по ДТП, які спеціалізуються на справах по ДТП, відшкодування шкоди від ДТП та з питань страхового права, що в кінцевому підсумку дозволить ефективно вирішити ту чи іншу юридичну ситуацію в найкоротші терміни.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.