Адвокат по відшкодуванню збитків від ДТП, відшкодування шкоди при ДТП


Відшкодування збитку від ДТП з винуватця має велике значення для особи якій заподіяно майнову шкоду від дорожньо-транспортної пригоди.
 
Найбільш поширеними ситуаціями, які виникають при відшкодуванні збитку від дорожньо-транспортної пригоди є наступні:

  • винуватець ДТП не застрахований (не застрахована його цивільно-правова відповідальність перед третіми особами);
  • суми страхового відшкодування за полісом страхування цивільно-правової відповідальності (51 000 грн.) не достатньо для покриття суми збитку;
  • за постановою суду в учасників ДТП визнана обопільна вина;
  • втрата товарного вигляду внаслідок ремонту автомобіля потерпілого в ДТП і відповідно ціни автомобіля та інше.

 
За українським законодавством якщо винуватець ДТП не застраховл свою цивільно правову відповідальність то гарантом відшкодування сум матеріальних збитків від ДТП виступає Моторне транспортне страхове бюро (МТСБУ), яке відшкодовує збиток зі своїх резервних фондів. При цьому від потерпілого обов'язкова наявність поліса страхування МВ із відповідно до ст. 31 Закону України "« Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних ТЗ »).
 
Сам процес подачі документів для виплати відшкодування по збитку від ДТП носить стандартний характер, але періодично виникають сами різні ситуації й суперечки з питання виплат стахового відшкодування з Моторне транспортне страхове бюро по яких необхідно звертатися до суду.
 
У випадках коли сума відшкодування за полісом страхування цивільно-правової ответтственності не покриває розмір збитку, необхідно звертатися з позовом до суду до винуватця ДТП про відшкодування збитку від ДТП
 
Часто при вирішенні спорів з відшкодування страхового відшкодування возникаю питання врегулювання і узгодження сум страхового відшкодування зі страховою, часто виникає необходимоть проведення різних експертиз, також дуже поширеним є відмова страхової у виплаті страхового відшкодування.
 
З метою уникнення тих чи інших негативних наслідків можна звернувшись до фахівців юристів та адвокатів по ДТП, які спеціалізуються на справах по ДТП, відшкодуванню збитку від ДТП та з питань страхового права, що в кінцевому підсумку дозволить ефективно вирішити ту чи іншу юридичну ситуацію в найкоротші терміни
.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.