+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Усний переклад у Харкові та Києві


Усний послідовний переклад - це максимально повна передача змісту усного висловлювання, зробленого однією мовою за допомогою мовних навичок та вміння перекладача, з урахуванням граматичних, стилістичних та лексичних особливостей. Офіси бюро перекладів розташовані в ХарковіКиєві та інших містах.
 
Усний послідовний переклад буває двох видів:
  • усний послідовний переклад в Україні - переклад здійснюється після завершення висловлювання доповідачем;
  • усний синхронний переклад в Україні - переклад здійснюється паралельно висловлюванням доповідача.
 
Під час усного послідовного перекладу доповідач робить логічні паузи і тим самим надає можливість перекладачеві здійснити передачу сказаного іноземною мовою.
 
Усний переклад в Україні використовується під час прес-конференцій, семінарів, переговорів, презентацій, проведення переговорів, телефонних переговорів, забезпечення перекладу під час проведення виставок, при здійсненні монтажу і налаштування обладнання з участю іноземного фахівця, смисловий переклад письмових документів, супровід екскурсій, участь перекладача в судових засіданнях, під час допитів та інших процесуальних дій, підписання документів у нотаріуса та інших заходів. Під час цих заходів Вами може бути затребувана послуга з здійсненню усного перекладу.
 
Ми надамо Вам кваліфікованого фахівця-перекладача в Україні, здатного здійснити мовний супровід по біліше ніж 30 іноземним мовам в багатьох регіонах України.
 
Наші професійні перекладачі - це дипломовані фахівці з якими ми працюємо не один рік. Завдяки наявності в нашій компанії великого штат перекладачів, у разі якщо один перекладач зайнятий, ми завжди зможемо запропонувати Вам інших перекладачів, з яких Ви зможете вибрати того перекладача, який Вам більше підходить і який спеціалізується на тематиці перекладу що Вас цікавить.
 
Бюро перекладів надасть вам професійні послуги усного перекладача в Україні англійської, італійської, німецької, іспанської, французької, португальської, китайської і ще більше 30 іноземних мов.
 
Наше бюро перекладів - це гарантія професіоналізму, оперативність та конфіденційність.

Задати питання менеджеру бюро перекладів

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.