Отримання дубліката документа свідоцтва та витяга з РАГС, РАЦС, ЗАГС

Наша компанія надає послуги витребування повторних свідоцтв, документів і виписок (витягів) з органів реєстрації актів цивільного стану - ЗАГС в Україні, а також послуги з витребуванню повторних документів за кордоном.
 
Часто у громадян виникає необхідність отримання повторних документів - дублікатів документів щодо себе і своїх родичів з РАГСів.
 
Ми надаємо послуги витребування наступних документів:
 • повторне Свідоцтво про народження;
 • повторне Свідоцтво про шлюб;
 • повторне Свідоцтво про смерть;
 • повторне Свідоцтво про зміну прізвища;
 • повторне Свідоцтво про розлучення (розірвання шлюбу);
 • виписка про реєстрацію шлюбу;
 • виписка про зміну прізвища;
 • виписка про розірвання шлюбу (розлучення) та інші документи.
 
Необхідність у витребуванні повторних документів може виникнути в наступних випадках:
 • недійсність документа внаслідок його псування;
 • втрата або знищення документа;
 • документ старого (радянського) зразка (у ряді країн такі документи не визнаються офіційними органами держав);
 • необхідності надання документів в різні органи (розірвання шлюбу, оформлення спадщини і в інших ситуаціях).
 
Повторні документи видаються виключно органами, які реєстрували ті чи інші актові записи за місцем здійснення таких реєстраційних дій.
 
Повторне свідоцтво видається відділенням органів РАЦС, консульською установою і дипломатичним представництвом держави за кордоном на підставі запису в книзі реєстрації актів цивільного стану за заявою громадянина, відносно якого укладена актовий запис з обов'язковим проставленням штампу «Повторне».
 
Запит про витребування повторного документа або виписки може подати особисто його власник, близький родич особи, щодо якого виходить повторний документ (батьки з питань отримання повторних документів на своїх дітей; діти та онуки щодо своїх батьків, бабусь і дідусів) або довірена особа на підставі довіреності (нотаріальна довіреність; консульська довіреність; довіреність, видана іноземним нотаріусом або адвокатом легалізована відповідно до законодавства країни в якій вона буде використовуватися). Також дані особи можуть звернутися із запитом на витребування повторного документа через будь-який інший ЗАГС або консульська установа за кордоном, але очікування відповіді в такому випадку, як показує практика, зазвичай затягується на багато місяців, а іноді й на роки.
 • повторне свідоцтво про народження дитини можуть отримати батьки, усиновителі, опікуни, піклувальники чи адміністрація дитячого закладу, в якому дитина перебувають на вихованні незалежно від його віку, або саме особа, щодо якого укладена актовий запис про народження і якому виповнилося 16 років - за наявності паспорта. Свідоцтво про народження дитини не видаються особам, позбавленим батьківських прав.
 • первинне свідоцтва про смерть особи може бути видано тільки особисто родичам померлого, які підтвердять такі родинні стосунки документально. Повторне свідоцтва про смерть особи може бути видано родичам померлого, які підтвердять такі родинні стосунки документально.
 • повторне свідоцтво про шлюб, який розірвано, не видається. У даному випадку заявнику за його бажанням може бути видана виписка встановленого зразка.
 • довідки про реєстрацію народження, шлюбу, зміну імені, про внесення змін, доповнень, виправлень до актового запису, розірвання шлюбу, видаються родичам по прямій висхідній і низхідній лінії, усиновителям, опікунам, піклувальникам.
 
Повторне свідоцтво, у разі якщо актовий запис була здійснена в консульських або дипломатичних представництвах України за кордоном, видаються відділенням ЗАГС міста Києва та обласного управлінь юстиції, в Київській області, в тому випадку, якщо їм така актовий запис передана на зберігання.
 
Якщо актовий запис відсутній, то заявнику видається довідка про відсутність актового запису.
 
У заяві про видачу повторного свідоцтва зазначаються: прізвище, ім'я, по батькові та адреса заявника; прізвище, ім'я, по батькові особи, щодо якої запитується свідоцтво; яке свідоцтво необхідно; коли і яким органом реєстрації актів цивільного стану складено актовий запис цивільного стану; мета запиту повторного свідоцтва.
 
Ми надаємо допомогу в прискореному отриманні повторних документів і виписок з органів РАЦС в Україні з будь-якого міста України, а також з ряду зарубіжних країн.
 
Особам, що не родинні стосунки із заявником на видачу повторних свідоцтв, документи видаються тільки за наявності довіреності.
 
Органи, що здійснюють виконання запитів по витребуванню документів та їх дублікатів в Україні:
 • витребування свідоцтв та довідок про реєстрацію актів цивільного стану - обласний і районний орган ЗАГС;
 • витребування документів соціально-правового характеру з архіву (про трудову діяльність, освіті, пенсії, лікуванні та ін., якщо документи передані на зберігання в архіви) - Державні архіви України;
 • витребування документів соціально-правового характеру, які стосуються компетенції Міноборони України (про трудову діяльність, освіті, проходження служби, пенсії, про знаходження на лікуванні і пораненнях, участі у ВВВ, нагородах) - архів Міноборони України.
 
Також ми можемо після отримання дубліката цікавить Вас документа або довідки виконати його консульську легалізацію, поставити апостиль на документі, здійснити професійний переклад документа в бюро перекладів і вислати готовий документ міжнародної експрес поштою або іншим зручним для Вас способом.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.