+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Супутні юридичні послуги юридичної компанії в Україні

Крім основних, Юридична компанія «Рубікон» надає своїм клієнтам безліч супутніх послуг, серед яких можна назвати: відкриття та закриття банківського рахунку; послуги оцінювача; акредитація на митниці; допомога в отриманні кредитів юридичним і фізичним особам; отримання різних довідок; надання всього спектру нотаріальних послуг.
 
Серед усього різноманітного спектра супутніх послуг, основний і найбільш затребуваною є допомога як фізичним, так і юридичним особам у відкритті або закриття банківського рахунку.
 
Відкрити власні рахунки можуть фізичні та юридичні особи, вітчизняні та зарубіжні інвестори, а також інші представники економічних, політичних і соціальних структур для здійснення різних форм своєї діяльності. Залежно від суб'єкта діяльності та існуючих потреб, рахунки можуть бути поточними або депозитними. Відкрити власний рахунок можна у всіх банках України, які отримали дозвіл на ведення даної діяльності.
 
Компанія «Рубікон» готова надати своїм клієнтам весь спектр юридичних послуг з відкриття, закриття та використання банківських рахунків. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань; розкажуть про можливі складнощі, що виникають у роботі з банками; допоможуть підготувати весь пакет необхідних документів; будуть супроводжувати Вас при проходженні процедури відкриття або закриття рахунку і зуміють ефективно вирішити проблемні питання, якщо такі виникнуть у банківській установі. У разі необхідності, представники Юридичної компанії «Рубікон» готові представляти інтереси наших клієнтів у банках при відкритті рахунків для формування статутного капіталу або зміни банківських рахунків, повідомляти банки у разі внесення різних змін в документи клієнтів.
 
Чесність, відкритість, високий професіоналізм у сфері фінансового права, бездоганність у виконанні покладених обов'язків, збереження конфіденційності забезпечують співробітникам Юридичної компанії «Рубікон» постійний приплив клієнтів, які потребують кваліфікованої допомоги по відкриттю або закриття банківського рахунку.
 
Ваші вдячні відгуки й довгострокове співробітництво - вища нагорода і визнання компетентності нашої роботи. Завжди раді бачити Вас у представництвах Юридичної компанії «Рубікон» як в Україні, так і за кордоном.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.