+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат по стягненню боргів в Україні

Адвокат по стягненню боргів

Юрист і адвокат по стягненню боргів має досвід стягнення заборгованостей, повернення боргів та не виплачених кредитних зобов'язань фізичних і юридичних осіб в інтересах кредиторів і громадян за кредитними договорами та іншими зобов'язаннями. Послуги адвоката по стягненню боргів в Україні - це цілий комплекс засобів і методів законного впливу на неплатників, кінцевим підсумком якого виступає погашення існуючої заборгованості.

Послуги по стягненню боргів в Україні:

адвокат у кримінальних справах

Наша робота починається з того, що на неплатника заводиться персональна справа, після чого відбувається формування шляхом аналізу всієї існуючої інформації про боржника, що дозволяє правильно вибрати манеру спілкування з урахуванням різних факторів на стадії досудового врегулювання, а на стадії виконавчого провадження дає виконавцю необхідні фактичні дані. Маючи досвід роботи і відпрацьовані технології справляння різних боргів, ми працюємо з боргами і заборгованостями від 100000,00 гривень і вище. При роботі з боржниками в деяких випадках ми залучаємо інших наших фахівців, таких як: адвокат у кримінальних справах, адвокат по кредитах і адвокат з нерухомості.

адвокат з питань нерухомості

Ми доводимо роботу по стягненню до логічного завершення - стягнення. У нас це виходить завдяки використанню державного механізму примусу і тісної взаємодії з державними органами законними способами - від досудового стягнення до використання чинного кримінального законодавства. Самостійний повернення боргів вимагає великих витрат, спеціальних знань і співробітників, досвідчений, кваліфікований персонал, напрацьовані схеми, необхідні навички. Також робота покликана допомогти тим організаціям, в діяльності яких мають місце прострочені платежі і недобросовісні неплатники, як фізичні, так і юридичні особи.

відшкодування збитку від ДТП

Компанія готова працювати над стягненням заборгованостей для: комерційних банків, кредитних організацій, страхових компаній, компаній відпускають продукцію з відстрочкою оплати, лізингових і факторингових компаній, державних підприємств, організацій житлово-комунального господарства, за боргами споживчого кредитування, автокредитування, іпотечного кредитування, договорами поставки та реалізації продукції. Наша діяльність здійснюється в суворій відповідності з нормами законодавства і включає в себе юридичний аналіз та фінансову експертизу поданих документів за наявними боргами, вироблення і реалізацію оптимальних законних варіантів врегулювання боргових зобов'язань.

кредитний адвокат

Наші переваги при стягненні боргів в Україні: висока ефективність у порівнянні з власними службами фінансових установ за рахунок того, що збір заборгованостей є одним з основних видів діяльності Компанії, що в свою чергу заощадить робочий час вашого персоналу і знизить витрати; відсутність фінансових ризиків при роботі з Компанією, так як комісія за послуги вилучається по реально відшкодованих боргів в залежності від суми та віку боргу; істотне зниження іміджевих ризиків замовника пов'язаних з процесом стягнення; одним з головних акцентів є досудове стягнення, що істотно знижує терміни повернення заборгованостей, висока ефективність роботи Компанії. Професійний підхід до стягнення заборгованостей - це економія Вашого часу та коштів.

англомовний адвокат


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.