Адвокат по стягненню боргів в Україні

Адвокат по стягненню боргів володіє досвідом стягнення заборгованостей, повернення боргів і не виплачених кредитних зобов'язань фізичних та юридичних осіб в інтересах кредиторів та громадян за кредитними договорами та іншими зобов'язаннями.
 
Послуги адвоката по стягненню боргів в Україні - це цілий комплекс засобів і методів законного впливу на неплатників, кінцевим підсумком якого виступає погашення існуючої заборгованості.
 
Ми надаємо наступні види юридичних послуг по стягненню боргів в Україні:
 
Наша робота починається з того, що на неплатника заводиться персональна справа, після чого відбувається її формування шляхом аналізу всієї існуючої інформації про боржника, що дозволяє правильно вибрати манеру спілкування з урахуванням різних факторів на стадії досудового врегулювання, а на стадії виконавчого провадження дає виконавцеві необхідні фактичні дані.
 
Маючи досвід роботи і відпрацьовані технології стягнення різних боргів, ми працюємо навіть з не великими боргами і заборгованостями.
 
При роботі з боржниками в деяких випадках ми залучаємо інших наших фахівців, таких як: адвокат у кримінальних справах, адвокат по кредитах і адвокат з нерухомості.
 
Ми доводимо роботу по стягненню до логічного завершення - стягнення. У нас це виходить завдяки використанню державного механізму примусу і тісної взаємодії з державними органами законними способами - від досудового стягнення до застосування чинного кримінального законодавства.
 
Самостійний повернення боргів вимагає великих витрат, спеціальних знань і співробітників, досвідченого, кваліфікованого персоналу, напрацьованих схем, необхідних навичок.
 
Наша робота покликана допомогти тим організаціям, у діяльності яких мають місце прострочені платежі і недобросовісні неплатники, як фізичні, так і юридичні особи.
 
Компанія готова працювати над стягненням заборгованостей для: комерційних банків, кредитних організацій, страхових компаній, компаній що відпускають продукцію з відстрочкою оплати, лізингових і факторингових компаній, муніципальних компаній, організацій ЖКГ, по боргах споживчого кредитування, автокредитування, іпотечного кредитування, договорами поставки та реалізації продукції.
 
Наша ставка винагороди відповідає очікуванням наших клієнтів.
 
Наша діяльність здійснюється в суворій відповідності з нормами законодавства та включає в себе юридичний аналіз та фінансову експертизу поданих документів за наявними боргами, вироблення і реалізацію оптимальних законних варіантів врегулювання боргових зобов'язань.
 
Наші переваги при стягненні боргів в Україні:
  • більша ефективність у порівнянні з власними службами фінансових установ за рахунок того, що збір заборгованостей є одним з основних видів діяльності Компанії, що в свою чергу заощадить робочий час вашого персоналу і знизить витрати.
  • відсутність фінансових ризиків при роботі з Компанією, оскільки комісія за послуги вилучається по реально відшкодування боргу в залежності від суми та терміну боргу.
  • істотне зниження іміджевих ризиків замовника пов'язаних з процесом стягнення.
  • одним з головних акцентів є досудове стягнення, що істотно знижує терміни повернення заборгованостей.
  • висока ефективність роботи Компанії.
 
Професійний підхід до стягнення заборгованостей - це економія Вашого часу та грошових коштів.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.