Оформлення спадщини через суд Києві, Харкові, Україні


Спадкові відносини - досить складна структура. Нерідко вступ у спадщину можливо тільки через судові інстанції.
 
У практиці цивільних справ, які розглядаються судами загальної юрисдикції справ, так або інакше пов'язані зі спадкуванням майнових прав, вирішуються із завидною постійністю.
 
Причин, які можуть послужити причиною звернення до суду з оформлення спадщини може бути безліч. Основна причина - відмова нотаріуса у видачі свідоцтва про право на спадщину з тих чи інших причин або неправильні нотаріальні дії. При цьому, через суд спадкоємець має право вимагати встановити факт родинних відносин; встановити фактичне прийняття спадщини при пропуску встановленого строку на вступ у спадщину; поновити строк на прийняття спадщини; визнати заповіт, договору ренти або довічного утримання недійсними; оскаржити факт батьківства (материнства); встановити факт перебування на утриманні; усунути від права на спадкування; оскаржити вже видане свідоцтво на спадщину та анулювати запис про право власності в Єдиному Держреєстрі прав на нерухоме майно; виділити подружню частку в спадковому майні; встановити інші факти, що мають юридичне значення.
 
При цьому, деякі проблеми, які потребують втручання, беручи спадщину, прописані безпосередньо в Цивільному Кодексі України. Наприклад, такі усунення від наслідування чи визнання заповіту недійсним.
 
Практично всі справи, пов'язані зі спадкуванням права власності і вступом в право успадкування розглядаються в судах першої інстанції, як позовної. Так і окремого провадження. У їх же юрисдикції знаходяться і справи, що розглядаються в порядку наказного провадження (наприклад, стягнення заробітної плати).
 
Подаються такі позови, за місцем відкриття спадщини, знаходження спадкового майна або місцем проживання відповідача.


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.