Оформлення спадщини на автомобіль в Україні, Києві, Харкові

Як відомо, спадкування - це перехід прав та обов'язків від померлої фізичної особи (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців).
 
Спадкування настає внаслідок смерті фізичної особи чи оголошення її померлою у встановленому законом порядку.
 
Згідно ст.1218 Цивільного Кодексу України до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належать спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
 
До об'єктів майнового характеру, які є об'єктом спадкування, входять в т.ч. і транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, катери і т.д.).
 
Таким чином, у разі смерті власника транспортного засобу (автомобіля і т.д.) до спадкоємців переходить право успадкування цей транспортний засіб (або частина, що належить спадкодавцеві, у випадку, якщо транспортний засіб знаходився у спільній власності).
 
Оформлення прав на транспортний засіб відбувається у відповідній організації після вступу в спадщину в установленому законом порядку.
 
Слід зазначити, що якщо спадкодавець користувався і керував транспортним засобом до довіреності від власника, права власності на такий транспортний засіб він не придбав. Дія такої довіреності припиняється внаслідок смерті спадкодавця.
 
Після смерті інваліда автомобіль, яким він був забезпечений безплатно або на пільгових умовах, залишається його сім'ї та знімається з обліку в органах соціального захисту населення. Перереєстрація автомобіля на ім'я одного з членів сім'ї інваліда, який на час смерті проживав спільно з останнім, проводиться органами ДАІ з дозволу органів соціального захисту населення, де інвалід перебував на обліку.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.