+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Оформлення спадщини на автомобіль в Україні, Києві, Харкові

Оформлення спадщини на автомобіль

Як відомо, спадкування - це перехід прав та обов'язків від померлої фізичної особи (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців). Спадкування настає внаслідок смерті фізичної особи чи оголошення її померлою у встановленому законом порядку.

адвокат з питань спадщини

Згідно ст.1218 Цивільного Кодексу України до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належать спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

відновлення строків на прийняття спадщини

До об'єктів майнового характеру, які є об'єктом спадкування, входять в т.ч. і транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, катери і т.д.). Таким чином, у разі смерті власника транспортного засобу (автомобіля і т.д.) до спадкоємців переходить право успадкування цей транспортний засіб (або частина, що належить спадкодавцеві, у випадку, якщо транспортний засіб знаходився у спільній власності).

оформлення спадщини на іноземця

Оформлення прав на транспортний засіб відбувається у відповідній організації після вступу в спадщину у нотаріуса в установленому законом порядку.

оформлення спадщини за дорученням

Слід зазначити, що якщо спадкодавець користувався і керував транспортним засобом до довіреності від власника, права власності на такий транспортний засіб він не придбав. Дія такої довіреності припиняється внаслідок смерті спадкодавця.

оформлення спадщини через суд

Після смерті інваліда автомобіль, яким він був забезпечений безплатно або на пільгових умовах, залишається його сім'ї та знімається з обліку в органах соціального захисту населення. Перереєстрація автомобіля на ім'я одного з членів сім'ї інваліда, який на час смерті проживав спільно з останнім, проводиться органами ДАІ з дозволу органів соціального захисту населення, де інвалід перебував на обліку.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.