+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Складання документів для суду онлайн адвокатом


Складання документів для суду

Для Вашої зручності ми впровадили нову юридичну послугу - підготовка документів для суду on-line. Тепер в режимі "онлайн" Ви можете звернутися до нас і замовити для суду будь-яке Ваше документ.

послуги адвоката в суді

Переваги послуги: швидко - фахівець почне роботу з вами протягом години і в процесі роботи над документом відповість на всі Ваш питання; вигідно - це дешевше, ніж при зверненні в офіс юридичної фірми; зручно - ви вирішите свою проблему, не виходячи з дому, і крім цього отримуєте можливість подальшої юридичної підтримки.

консультація адвоката

Для цього Вам необхідно просто направити нам інформацію про те який саме документ Вам необхідний, будь-яким зручним для Вас способом: e-mail, Skype, Viber, WhatsApp або через форму зворотного зв'язку (яка розташована внизу сторінки сайту). Після цього наш юрист зв'яжеться з Вами і обговорить всі деталі документа.

послуги адвоката англійською мовою

Як працює дана послуга: Крок 1. - зв'яжіться з нами; Крок 2. - надішліть нам документи, які запитає наш юрист; Крок 3. - отримаєте рахунок на оплату юридичних послуг; Крок 4. - отримаєте готове замовлення. Виберіть документ який Вас цікавить (список надано нижче або опишіть нам коротко ситуацію і ми самі визначимося який документ Вам потрібен).

адвокат з сімейного права

Сімейне право: позовна заяву про розірвання шлюбу, про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, про стягнення аліментів на утримання повнолітнього сина (дочки), який продовжує навчання, про стягнення аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною 3-річного віку, про стягнення аліментів на зміст непрацездатного батька, про зменшення (збільшення) розміру аліментів, позовна заява про позбавлення батьківських прав, про визначення участі у вихованні, про визначення місця проживання дитини, позовна заява про поділ майна подружжя, про визнання шлюбу недійсним або неукладеним, про визнання майна особистою приватною власністю дружини (чоловіка), про визнання майна спільною власністю, про збільшення (зменшення) частини майна дружини (чоловіка) у спільній сумісній власності подружжя, про розірвання шлюбного договору, позовна заяві про визначення батьківства, про встановлення факту батьківства (материнства), про виключення запису особи як батька з актового запису про народження (про оспорювання батьківства, материнства), позовна заява про усиновлення, про визнання усиновлення недійсним, про скасування усиновлення, про встановлення опіки (піклування) над неповнолітнім, позовна заява про усиновлення дитини іноземцем, який є громадянином України.

адвокат зі спадкового права

Спадкове право: позовну заяву про усунення права на спадщину, про визнання права власності в порядку спадкування за законом (заповітом), про поновлення строків для подачі заяви про прийняття спадщини, про визнання заповіту недійсним, про зміну черговості права на спадкування, інші позовні заяви.

адвокат з кримінального права

Відшкодування шкоди: позовна заява про відшкодування матеріальної та моральної шкоди (завданої внаслідок ДТП, завданої майну фізичної та юридичної особи, заподіяної внаслідок каліцтва, ушкодження здоров'я або смерті фізичної особи; внаслідок припинення права власності, завданої посадовою особою і інші), позовну заяву про визначення заробітку (доходу), втраченого внаслідок каліцтва або іншого ушкодження здоров'я, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди внаслідок виробничої травми.

адвокат з господарського права

Зобов'язання випливають з договорів та інших зобов'язань: позовну заяву про визнання договору недійсним, про стягнення неустойки (штрафу, пені), про стягнення суми завдатку, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким що не підлягає виконанню, про визнання недійсною довіреності, про визнання договору купівлі-продажу недійсним та витребування майна з чужого незаконного володіння, про визнання недійсною приватизації, позовна заява про стягнення боргу по розписці, про визнання договору позики та розписки недійсним, про стягнення суми за товар неналежної якості, купленого у фізичної особи, про розірвання договору довічного утримання, про стягнення суми за договором, про зміну умов договору, про розірвання договору, про заміну сторони в зобов'язанні, позовну заяву про стягнення суми страхового відшкодування, позовну заяву про розірвання договору банківського вкладу, інші позовні заяви.

адвокат по нерухомості

Право власності: позовна заява про визнання права власності за договором, про визнання права власності сумлінним покупцем, позовна заява про визнання права власності, про визнання права власності на новостворене майно, про визнання права власності на перероблену річ, про визнання права власності на нічийну річ , про визнання права власності на знахідку, про визнання права власності на бездоглядну домашню тварину, про припинення права власності, про визнання права спільної власності, про визначення частоки у праві спільної часткової власності, про визначення порядку користування квартирою, будинком, земельною ділянкою, про стягнення витрат в користуванні спільною частковою власністю, про усунення перешкод в користуванні спільною власністю та поділ (квартири, будинку, земельної ділянки) в натурі, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстрації, про припинення права на частку у спільній сумісній власності, про збільшення (зменшення) частки у спільній частковій власності, про иделе частки із майна, що знаходиться у спільній сумісній власності, про розподіл майна, що перебуває у спільній сумісній власності, про витребування майна з чужого незаконного володіння, про витребування майна від добросовісного набувача, про визнання незаконним правового акта, що порушує право власності, про відшкодування шкоди, завданого власнику в результаті знищення або зниження вартості власника, про визнання права користування (встановлення сервітуту), про визнання права володіння, про право забудови земельної ділянки, про відновлення порушеного права і інші позовні заяви. Житлові правовідносини: позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, позовну заяву про виселення, про вселення, позовну заяву про визнання ордера недійсним, позовна заява про стягнення суми боргу по комунальних платежах в порядку регресу, позовну заяву про відкриття окремого особового рахунку, позовну заяву про визнання права користування житловим приміщенням та зобов'язання видати ордер, інші позовні заяви.

 

Трудові спори: позовна заява про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, про стягнення заборгованості по заробітній платі, про визнання незаконним та скасування наказу, про визнання незаконним протоколу загальних зборів, про зміну формулювання запису про звільнення, про стягнення компенсації за невикористану відпустку, про перерахунок заробітної плати (вихідної допомоги), про визнання незаконності дій та інші позовні заяви.

 

Інші спори: позовні заяви про захист прав споживачів, про визнання недійсних документів (протоколів, наказів та іншого), про необхідність вчинити певні дії, позовна заява, що випливає з членства в кооперативах і товариствах.

 

Інші документи: заяву про визнання особи недієздатною і встановлення над ним опіки, про визнання особи обмежено дієздатною, про визнання особи безвісно відсутньою, про визнання особи померлою, про відновлення дієздатності особи, про надання особі повної цивільної дієздатності, адміністративний позов про визнання дій посадової особи незаконними і обов'язку вчинити певні дії, відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

 

Якщо у Вас є документи, що мають відношення до справи, Ви можете будь-яким зручним для Вас способом відправити їх нам дистанційно: e-mail, Skype, Viber, WhatsApp або через форму зворотного зв'язку (яка розташована нижче).


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.