+38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90
 rubicon@tcg.net.ua
 +38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90  rubicon-ua

ru ua fr en
es it de pl

Синхронний переклад у Харкові та Києві


Синхронний переклад, як різновид усного перекладу - найскладніший вид перекладу, який здійснюється одночасно з проголошенням промови доповідача.
 
Синхронний переклад в Україні в нашій компанії здійснюється із застосуванням спеціального обладнання і під час синхронного перекладу переклад подається слухачам в навушники і мова доповідача звучить без перерв. Синхронний переклад дозволяє доповідачу утримувати увагу слухаючої його аудиторії і економити час інших доповідачів та учасників, чим створюється комфортна робоча обстановка.
 
Синхронний переклад застосовується при проведенні різних заходів за участю великої кількості людей (в конференц-залах, аудиторіях). Також синхронний переклад має місце при необхідності одночасного перекладу на кілька мов.

Перекладач здійснює синхронний усний переклад в Україні - це висококласний професіонал має багаторічну підготовку, і володіє особливими навичками і умінням концентрувати увагу, хорошою пам'яттю. Зазвичай усний синхронний переклад здійснюється парою перекладачів і вважається найскладнішим видом перекладу.

Для здійснення якісного синхронного перекладу потрібне спеціальне обладнання, яке має бути максимально зручним і надійним, за допомогою якого створюється необхідна робоча обстановка (спеціальна кабіна, радіо-навушники, мікрофони, підсилювачі)..


 

Задати питання адвокату

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.