Сімейний адвокат в Харкові, Києві Україні

Адвокат по сімейних справах - надає юридичні послуги по сімейних справах, надає можливість клієнту при виникнення необхідності скористатися послугами сімейного адвоката і доручити йому захист своїх інтересів.
 
Сімейні суперечки в Україні представляють собою дуже складне моральне і психологічне випробування для всіх сторін учасників процесу. У таких випадках у громадян часто виникає необхідність в отриманні юридичної допомоги у кваліфікованих юристів та адвокатів, що спеціалізуються у сфері сімейного права, які мають великий досвід ведення подібних справ, що зводить до мінімуму ймовірність негативного результату судового процесу для клієнта.
 
Сімейні суперечки оптимально в більшості випадків спробувати врегулювати мирним шляхом за допомогою укладення відповідних договорів та угод, якщо в даному порядку спір врегулювати неможливо, то єдиним шляхом буде дозвіл сімейного спору в суді.
 
Види сімейних спорів:
 • розірвання шлюбу через суд (розлучення);
 • поділ спільного сумісного майна, нажитого подружжям у шлюбі;
 • врегулювання питань пов'язаних з майном та грошовими коштами, які належали кожному з подружжя до шлюбу, були отриманими одним з подружжя у дар під час шлюбу, успадкованим майном, придбаним на особисті кошти майном одним з подружжя за грошові кошти, отримані як відшкодування шкоди;
 • визнання шлюбу недійсним у судовому порядку;
 • визнання шлюбного контракту недійсним у судовому порядку;
 • стягнення аліментів на утримання дитини, подружжя, батьків;
 • позбавлення батьківських прав у суді;
 • відновлення батьківських прав;
 • встановлення батьківства через суд;
 • оспорювання батьківства (материнства);
 • визначення місця проживання, порядку участі у вихованні дитини та спілкування з дитиною батьком;
 • усиновлення дитини;
 • встановлення фактів, що мають юридичне значення.

 

Професійна і своєчасна юридична консультація сімейного адвоката та юридична допомога з сімейного права дозволить уникнути безлічі негативних проблем.

 

Сімейний адвокат в Україні не тільки покликаний представляти і захищати ваші інтереси та інтереси членів вашої родини, але й покликаний забезпечити юридичну безпеку шляхом надання професійних порад. Наявність у Вас сімейного адвоката піднімає статус Ваш і Вашої родини, допомагає попередити серйозні правові наслідки. У разі необхідності сімейний адвокат виїжджає на місце події, надає юридичну допомогу, сприяє правильному заповненню документів, здійснює контроль законності та правильності дій посадових осіб.

 

Наш сімейний адвокат надасть сприяння у відновленні або витребування втрачених і зіпсованих документів, надасть юридичний супровід угод з відчуження чи купівлі нерухомості, при розділі майна та інше.

 

У своїй діяльності по даному напрямку ми враховуємо накопичений практичний досвід адвокатів і юристів нашої адвокатської компанії, зміни чинного законодавства, пропозиції, рекомендації та зауваження клієнтів. Ви отримуєте можливість дізнатися про свої права та обов'язки в самих різних сферах правовідносин. Мати у своєму розпорядженні сімейного адвоката, послугами якого ви маєте можливість користуються повсюдно - це природно.

 

Укладаючи договір з Адвокатською компанією на надання юридичної допомоги сімейним адвокатом, клієнт заручається підтримкою будь-якого з адвокатів компанії, які спеціалізуються в самих різних галузях права. Розмір гонорару по кожній конкретній справі або дорученням обговорюється з довірителем перш, ніж приступити до виконання роботи, як наслідок, суми надані до оплати не є несподіваними для клієнта.

 

Юридичні послуги сімейного адвоката в Україні:

 • надання юридичних консультацій з правових питань у сфері цивільного, сімейного, житлового права по телефону, on-line консультацій (e-mail, Skype, ICQ, через форму на сайті) з усіх юридичних питань;
 • представництво та захист інтересів клієнта в судах;
 • забезпечення взаємодії від імені і за дорученням клієнта з третіми особами, участь у переговорах для вирішення питань, пов'язаних з розірванням шлюбу;
 • підготовка мирових угод, угод про сплату аліментів, про місце проживання дитини; юридична та правова експертиза юридичних документів;
 • підготовка та направлення адвокатських запитів в установи та організації;
 • виконання інших юридичних дій в інтересах Клієнта;
 • надання найбільш повної і точної інформації порядку і правильності застосування чинного законодавства у конкретних ситуаціях;
 • всебічна і повна захист прав, свобод та інтересів клієнтів;
 • складання та направлення адвокатських запитів;
 • розробка шлюбних контрактів.

 

Звернувшись до нас за послугою і уклавши угоду з компанією, ви набуває можливість отримання кваліфікованої юридичної допомоги з боку адвокатів компанії у напрямку сімейне право і законодавство. До надання послуг і супроводження в рамках послуги притягнуті адвокати, що спеціалізуються в самих різних областях права.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.