+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Розподіл боргових зобов'язань, розподіл кредиту через суд Харків


Сучасні реалії такі, що в своїй практиці юристи все частіше і частіше стикаються з справами, що стосуються розділу боргових зобов'язань.
 
Наша компанія володіє успішними напрацюваннями в цій галузі права і надає кваліфіковану юридичну допомогу при розділі боргових зобов'язань у таких випадках:

  • подружжя знаходиться в стані розірвання шлюбу. При цьому постає питання про розподіл не тільки спільного майна, але й спільно нажитих боргів - іпотек, кредитів на спільний бізнес, автокредитів та іншого. У таких випадках наші юристи допомагають знайти оптимальне рішення, яке влаштує обох подружжя, визначають і доводять у суді, яка саме частина боргів припадає на кожного з подружжя, враховуючи при цьому фінансові можливості, цілі і обставини свого клієнта.
  • спадкоємці вступають в права спадкування, які крім власності містить ще й боргові зобов'язання. Так як боргові зобов'язання входять в поняття спадщини, ношу кредитного тягаря переходить, як правило, на найближчих родичів. І коли їх декілька, виникає закономірне питання: «Хто і скільки повинен виплачувати?». Робота юриста в даній ситуації полягає в грамотному визначенні спадкової і боргової частин, що припадають на кожного із спадкоємців. У деяких випадках буває простіше і економічно вигідніше відмовитися від спадщини.
  • зобов'язання по боргах в силу сформованих обставин лягають на плечі поручителів.

 
У такому випадку робота юриста починається з аналізу обгрунтованості вимог, що пред'являються кредитором до поручителів, і відповідними кожній конкретній ситуації рішеннями.
 
У кожному разі, коли справа стосується розділу боргових зобов'язань, наполеглива рекомендація юристів - якомога швидше звернутися до фахівців. Наприклад, у разі поділу боргів між подружжям виняткове значення набувають не тільки обгрунтування і формування позовних вимог, але і своєчасна подача відповідачем зустрічного позову у разі незгоди. Так само дорого час і в разі спадкування боргових зобов'язань.
 
Чим раніше Ви звернетеся до допомоги кваліфікованого юриста, тим швидше і в кращу для Вас сторону може вирішитися розділ боргових зобов'язань!


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.