Розлучення з іноземцем в Україні, Києві, Харкові


Адвокат по розірванню шлюбу з іноземцем - це фахівець з розлучень між громадянином України та іноземцем, між громадянами України, один з яких чи обоє проживають за кордоном, який спеціалізуються на справах даної категорії і вирішує цілу низку першочергових завдань перед зверненням до суду з позовом про розірвання шлюбу в іноземцем. Адвокат з розлучень з іноземцями в Харкові, Київ, Дніпрі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Львові, Луцьку, Рівному, Одесі, Чернівцях, Сумах і в інших містах України.

 

Юридичні послуги адвоката по розлученню з іноземцями:

 

 

Першочерговим завданням перед початком процедури розірвання шлюбу з іноземцем адвокатом є визначення підсудності та законів, за якими буде відбуватися процедура розірвання шлюбу, визначення органу уповноваженого законодавством країни, де розривається шлюб, проводити процедуру реєстрації розірвання шлюбу, також легалізація документів необхідних для судового процесу, які видані за кордоном.
 
У випадку, якщо подружжя є обидва громадянами України, то розірвання (припинення) шлюбу і сама процедура визначаються спільним особистим законом країни громадянства подружжя - правом держави Україна, громадянами якої вони обидва є, незалежно від місця постійного проживання подружжя. Відповідно процес розірвання шлюбу, порядок розгляду й процедура вирішення даного питання відбувається за українськими законами.
 
Якщо подружжя є громадянами різних держав, то розірвання шлюбу в даній ситуації здійснюється за законами і в порядку, встановленому законодавством країни в якій подружжя мало останнє спільне місце проживання. Обов'язковою умовою в даній ситуації є умова постійного проживання в одного з подружжя в країні останнього постійного спільного проживання подружжя.
 
У ситуації, коли подружжя є громадянами України і постійно проживають в іншій державі, то в разі наявності підстав для розірвання шлюбу (розлучення) в адміністративному - позасудовому порядку, подружжя для розірвання шлюбу мають право звернутися в українські консульські установи України за кордоном.
 
Якщо вирішення питання по розірванню шлюбу через суд між подружжям - громадянами України, які проживають за межами України, має здійснюватися відповідно до законодавства України, виникає питання визначення підсудності у розгляді питання розірвання шлюбу - територіальної підсудності розгляду даної справи в Україні, яку відповідно до чинним українським законодавством встановлює Верховний суд України на підставі клопотання позивача. Верховний суд України визначає судовий орган в Україні, який розглядатиме справу про розірвання шлюбу (розлучення).
 
Також істотним моментом при розірванні шлюбу з іноземцем в Україні та по Україні або між іноземцями має знання української мови. У разі необхідності, ми надаємо юридичні послуги з супроводу наших клієнтів при розірванні шлюбу в Україні англомовним адвокатом з розлучень або ж за безпосередньої участі в процесі розірвання шлюбу перекладача бюро перекладів нашої компанії.
 
Також ми після розірвання шлюбу надаємо нашим іноземним клієнтам послуги, як апостиль на свідоцтві про розірвання шлюбу та рішенні суду та послуги адвоката по розділу майна подружжя.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.