+38 067 208 76 15       WhatsApp       Viber       Telegram

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Розлучення з іноземцем в Україні, Києві, Харкові


Розлучення з іноземцем

Адвокат по розірванню шлюбу з іноземцем - це фахівець з розлучень між громадянином України та іноземцем, між громадянами України, один з яких чи обоє проживають за кордоном, який спеціалізуються на справах даної категорії і вирішує цілу низку першочергових завдань перед зверненням до суду з позовом про розірвання шлюбу в іноземцем.

Послуги адвоката по розлученню з іноземцями:

позбавлення батьківських прав

Першочерговим завданням перед початком процедури розірвання шлюбу з іноземцем адвокатом є визначення підсудності та законів, за якими буде відбуватися процедура розірвання шлюбу, визначення органу уповноваженого законодавством країни, де розривається шлюб, проводити процедуру реєстрації розірвання шлюбу, також легалізація документів необхідних для судового процесу, які видані за кордоном.

адвокат з сімейного права

Якщо подружжя є громадянами різних держав, то розірвання шлюбу в даній ситуації здійснюється за законами і в порядку, встановленому законодавством країни в якій подружжя мало останнє спільне місце проживання. Обов'язковою умовою в даній ситуації є умова постійного проживання в одного з подружжя в країні останнього постійного спільного проживання подружжя.

поділ майна колишнього подружжя

Також істотним моментом при розірванні шлюбу з іноземцем в Україні та по Україні або між іноземцями має знання української мови. У разі необхідності, ми надаємо юридичні послуги з супроводу наших клієнтів при розірванні шлюбу в Україні англомовним адвокатом з розлучень або ж за безпосередньої участі в процесі розірвання шлюбу перекладача бюро перекладів нашої компанії.

англомовний адвокат з розлучень

Також ми після розірвання шлюбу надаємо нашим іноземним клієнтам послуги, як апостиль на свідоцтві про розірвання шлюбу та рішенні суду та послуги адвоката по розділу майна подружжя.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.