+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Реструктуризація кредиту, боргових зобовязань, переоформлення Харків


В умовах нинішньої нестабільної ситуації в економіці України і гігантських стрибків на валютному ринку реструктуризація кредиту часто - єдиний шлях, при якому взагалі можливо подальше його погашення без виведення справи у площину судових розглядів.
 
Наші фінансові юристи та адвокати за кредитами надають комплексний юридичний супровід в процесі проведення реструктуризації Ваших боргових зобов'язань перед банком. Ми діємо за наступним алгоритмом:

 

  • проводимо ретельний правовий аудит Ваших відносин з банком
  • розробляємо варіант реструктуризації, умови якого максимально підійдуть обом сторонам
  • представляємо Ваші інтереси в усній та письмовій формі при спілкуванні з банком, вносимо й обґрунтовуємо оптимальні пропозиції
  • забезпечуємо повне документальне оформлення всього процесу

 
По-цілому, реструктуризація кредиту актуальна для клієнтів банку, які не відмовляються від боргових зобов'язань, але вже не мають можливості погашати кредити на колишніх умовах. У ході переговорів можна домогтися зміни пунктів кредитної угоди, що стосуються термінів і відсоткових ставок (наприклад, провести капіталізацію відсотків на тіло кредиту, змінити процентну ставку або строки виплат, пролонгувати договір).
 
Щодо реструктуризації валютного кредиту також застосовні кілька шляхів вирішення: зменшення процентної ставки, повна пролонгація договору, зміна схеми нарахування відсотків, кредитні канікули в різних варіантах і переклад в національну валюту.
 
Щоб юридично грамотно провести переговори з банком і максимально захистити і відстояти свої інтереси, Вам потрібна допомога фахівців. Тільки юристи, спеціалізацією яких є проблемні кредити, зможуть кваліфіковано провести всі переговори, висунути і прийняти відповідні обом сторонам умови погашення кредиту і захистити Ваше майно від зазіхань банку. Ми завжди готові допомогти Вам і максимально відстояти Ваші права та інтереси!


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.