+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Реєстрація фірми в Польщі, компанії, підприємства, бізнесу

Реєстрація бізнесу в Польщі

Ви хочете зареєструвати фірму в Польщі для ведення бізнесу? Ми надаємо всі необхідні юридичні послуги з реєстрації бізнесу в Польщі (Варшава та Краків).

юридичний супровід бізнесу в Польщі

Найбільш оптимальною формою реєстрації бізнесу в Польщі є реєстрація ТОВ в Польщі (Товариство з обмеженою відповідальністю) - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (SP. Z O. O.). ТОВ відповідає перед кредиторами лише в межах статутного фонду.

послуги адвоката в Польщі

Ми маємо можливість надати вам послугу електронної реєстрації фірми в Польщі. Цей спосіб оформлення документів не вимагає вашої особистої присутності в Польщі, а також оплати послуг нотаріуса та реєстрації. Крім того, при оформленні документів в електронному вигляді судові витрати будуть значно нижче. Так ви зможете не просто заощадити, але і отримати компанію всього лише через кілька днів. Реєстрація Spółka z O.O в Польщі дає можливість вести підприємницьку діяльність без будь-яких обмежень на території всієї Польщі.

стягнення боргів в Польщі

В рамках послуги з реєстрації бізнесу в Польщі, наші фахівці також надають послуги оренди віртуального офісу компанії, послуги секретаря, ведення бухгалтерського обліку, юридичний супровід діяльності компанії, оренда юридичної адреси з обробкою кореспонденції.

адвокат по нерухомості в Польщі

Після того, як фірма буде зареєстрована і має виписку з КРС, члени правління ТОВ та власники можуть подавати документи для отримання службової візи.

імміграція в Польщу через бізнес

Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката в Польщі, бізнес-імміграція в Польщу, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, послуги бюро іноземних перекладів, стягнення боргів в Польщі, юридичний супровід бізнесу в Польщі та інші послуги.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Франція   інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.