Реєстрація фірми в Польщі, компанії, підприємства, бізнесу

Ви хочете зареєструвати компанію для ведення бізнесу в Польщі? Ми надаємо всі необхідні юридичні послуги з реєстрації бізнесу у більшості регіонів Польщі.

Найбільш оптимальною формою реєстрації бізнесу в Польщі є реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю - Spółkazograniczoną odpowiedzialnością (SP. Z O. O.). ТОВ відповідає перед кредиторами лише в межах статутного фонду.

Ми маємо можливість надати вам послугу електронної реєстрації вашої нової компанії в Польщі. Цей спосіб оформлення документів не вимагає вашої особистої присутності в зазначеній країні, а також оплати послуг нотаріуса та реєстрації. Крім того, при оформленні документів в електронному вигляді судові витрати будуть значно нижче. Так ви зможете не просто заощадити, але і отримати компанію всього лише через кілька днів.

Реєстрація Spółka z O.O дає можливість вести підприємницьку діяльність без будь-яких обмежень на території всієї Польщі.

В рамках послуги з реєстрації бізнесу в Польщі, наші фахівці також надають послуги з оренди віртуального офісу компанії, послуги секретаря, ведення бухгалтерського обліку, юридичний супровід діяльності компанії, оренда юридичної адреси з обробкою кореспонденції.

Після того, як фірма буде зареєстрована і має виписку, члени правління ТОВ та власники можуть подавати документи для отримання службової візи.

Послуги з реєстрації бізнесу в Польщі надаються російською, українськоюпольською та англійською мовами

Якщо Вам необхідні послуги з відкриття компанії в Польщі, юридична консультація польського адвоката або інша юридична допомога - звертайтеся до нас.

Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката у Польщі, імміграція в Польщу, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, стягнення боргів в Польщі, юридичне супровождення бізнесу у Польщі, реєстрація та захист авторських прав в Польщі , адвокат по спадкових справах в Польщі, послуги бюро перекладів іноземних мов та інші послуги.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   Львів
Херсон   інші міста

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.