Реєстрація фірми з іноземним засновником в Україні, Києві, Харкові

Реєстрація компанії з іноземними засновниками в Україні - це реєстрація бізнесу в Україні на іноземних засновників, яка має свої особливості і де засновниками та власниками українських компаній виступають нерезиденти-іноземці (іноземні компанії).
 
Фахівці компанії надають послуги реєстрації іноземних компаній в Україні для клієнтів з Канади, США, Білорусії, Литви, Іспанії, Росії, Туреччини та інших країн.
 
Найбільш оптимальними організаційними формами організації бізнесу за участю іноземців в Україні є реєстрація ТОВ в Україні (товариства з обмеженою відповідальністю). ТОВ - товариство з обмеженою відповідальністю - це окрема компанія, в якій засновником є ​​іноземна компанія, яка формує статутний капітал повністю. Дана компанія має всі права, якими відповідно до українського законодавства наділені аналогічні українські компанії. Компанія має право займатися господарською діяльністю, укладати контракти, брати на роботу співробітників.
 
Статутний капітал іноземної компанії формується 3 способами:
  • грошовими коштами (формується статутний капітал, з якого можна проводити оплату офісу, техніки, виплату заробітних плат і розрахунки за договорами). Статутний капітал після його використання можна постійно поповнювати і в будь-яких розмірах - як один з варіантів відходу від ПДВ. Максимальний розмір статутного капіталу українським законодавством не обмежується так як і мінімальний.
  • майном (техніка, меблі, програмне забезпечення та інше);
  • грошовими коштами та майном.
 
Директором української компанії може бути:
  • громадянин України (немає ніяких складнощів в оформленні);
  • іноземець (необхідне отримання дозволу на працевлаштування в Україні) вартість дозволу залежить від країни громадянства директора.
 
В межах даної послуги компанія надає наступні послуги:

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.