+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Реєстрація фірми з іноземним засновником в Україні, Києві, Харкові

Реєстрація фірми на іноземця

Реєстрація компанії з іноземним засновником в Україні - це реєстрація бізнесу в Україні на іноземних засновників, яка має свої особливості і де засновниками і власниками українських компаній виступають нерезиденти. Юристи компанії надають послуги з реєстрації іноземних компаній в Україні з Канади, США, Білорусії, Литви, Іспанії, Росії, Туреччини та інших країн.

Послуги з реєстрації фірми на іноземця:

юридичний супровід іноземного бізнесу

Найбільш оптимальною організаційною формою організації бізнесу за участю іноземців в Україні є реєстрація ТОВ в Україні (товариства з обмеженою відповідальністю). ТОВ - товариство з обмеженою відповідальністю - це окрема компанія, в якій засновниками є ​​іноземні громадяни або іноземна компанія, та які формуєютьстатутний капітал повністю, або частково. Дана компанія має всі права, якими відповідно до українського законодавства наділені аналогічні українські компанії. Компанія має право займатися господарською діяльністю, укладати контракти, брати на роботу співробітників.

реєстрація представництва іноземної компанії

Статутний капітал іноземної компанії формується 3 способами: грошовими коштами (формується статутний капітал, з якого можна робити оплату офісу, техніки, виплату заробітних плат та розрахунки за договорами). Статутний капітал після його використання можна постійно поповнювати і в будь-яких розмірах - як один з варіантів відходу від ПДВ. Максимальний розмір статутного капіталу українським законодавством не обмежується так як і мінімальний; майном (техніка, меблі, програмне забезпечення та інше); грошовими коштами і майном.

реєстрація іноземних інвестицій

Директором компанії може бути громадянин України (немає ніяких складнощів в оформленні) або іноземець з посвідкою на проживання в Україні (або іноземець після отримання дозволу на працевлаштування в Україні) вартість дозволу залежить від країни громадянства директора.

юридичні послуги англійською мовою


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.