Реєстрація підприємства, ТОВ, фірми в Україні, Києві, Харкові

Якщо Ви вирішили займатися бізнесом, то у Вас обов'язково виникне питання реєстрації підприємства, з вирішенням якої Вам із задоволенням допоможуть кваліфіковані фахівці Юридичної компанії Рубікон. Завдяки тому, що філії нашої фірми знаходяться в багатьох країнах світу, ми готові надати Вам весь комплекс необхідних послуг з реєстрації підприємства, починаючи від проведення консультацій, виготовлення печаток, допомоги в підборі назви та юридичної адреси фірми, відкриття розрахункового рахунку до надання повного пакету необхідних документів як в Україні, так і за кордоном.

Найбільш часто громадяни України використовують такі форми організації бізнесу, як: ТОВ - товариство з обмеженою відповідальністю (досить зручна і проста форма ведення бізнесу, при якій засновник відповідає за зобов'язаннями тільки своїм майном); АТ - акціонерне товариство, яке буває двох видів: публічне, тобто відкрите і приватне; ПП - приватне підприємство, що представляє собою форму ведення бізнесу, яке створюється за рахунок майна фізичних осіб, без утворення статутного фонду; ФОП - фізична особа підприємець.

У разі необхідності, юристи компанії «Рубікон» допоможуть Вам перереєструвати фірму, що сприятиме оптимізації її господарської діяльності, більш ефективному веденню бізнесу або бути обумовленим потребою у внесення змін в організаційну структуру компанії. Процедура перереєстрації підприємства є досить складним і копіткою процесом, що вимагає знань не тільки юридичних норм, а й практичних навичок реалізації даного завдання. Тому, без допомоги фахівців нашої компанії, здійснити перереєстрацію фірми Вам буде досить складно.

Крім названих вище, юридична компанія «Рубікон» має досвід реєстрації підприємств за участю нерезидентів, а також представництв зарубіжних компаній в Україні та підприємств за участю іноземних громадян. Такі підприємства, як правило, створюються у формі товариств з обмеженою відповідальністю.

За бажанням наших клієнтів, ми надамо послуги в реєстрації банку, фінансової або страхової компанії, кредитної спілки та інших типів економічних організацій.

Юристи компанії Рубікон будуть незамінними в питаннях консультування клієнтів на всіх етапах оформлення документів та реєстрації підприємства, розроблять для Вас статутні документи, які в подальшому допоможуть захистити інтереси Вашого бізнесу в кризових ситуаціях.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.