Реєстрація та відкриття бізнесу в Україні


Ви вирішили зареєструвати бізнес в Україні чи за кордоном, реструктуризувати його і Вам необхідна юридична допомога у здійсненні всього комплексу заходів в даному напрямку. Фахівці нашої Адвокатської компанії Рубікон візьмуть на себе виконання всіх необхідних реєстраційних дій та заходів в даному напрямку.

 

Є низка моментів, в яких Вам необхідно визначитися з самого початку перед створенням бізнесу, зокрема це визначитися з родом і видами діяльності підприємства, спосом і порядком Вашої участі в створюваному підприємстві, яким чином буде формуватися статутний капітал, організаційно-правовою формою діяльності, необхідністю отримання спеціальних дозволів і ліцензій та іншими моментами.

Реєстрація підприємств в Україні здійснюється державним реєстратором. Найбільш поширені форми організації бізнесу в Україні:

 • товариство з обмеженою відповідальністю - ТОВ (зручна і проста організаційно-правова форма організації бізнесу, яка дозволяє вести зручний контроль за самим бізнесом і коштами, крім того товариство по своїм зобов'язанням відповідає тільки своїм майном);
 • акціонерне товариство - (АТ) (акціонерні товариства бувають двох видів: публічне акціонерне товариство і приватне акціонерне товариство. Товариство по своїм зобов'язанням відповідає тільки своїм майном; публічне акціонерне товариство може продавати свої акції як вільно на ринку, так і шляхом приватного розміщення, а приватне акціонерне товариство може розміщувати акцій тільки приватно, також у приватному акціонерному товаристві не може бути більше 100 акціонерів);
 • приватне підприємство - ПП (створюється за рахунок майна фізичних осіб - власників та у такому товаристві відсутня вимога утворення статутного фонду, однак у разі виникнення заборгованості по боргах приватного підприємства відповідають його засновники субсидіарно);
 • приватний підприємець - ФОП (немає необхідності подавати для реєстрації статутів чи інших установчих документів, але у разі виникнення боргів або збитків підприємець відповідає перед кредиторами усім своїм особистим майном).


Також фахівці нашої компанії мають досвід в реєстрації підприємств за участю нерезидентів - юридичних осіб в Україні, представництва іноземної компанії, фірми з іноземним засновником, які зазвичай створюються у формі товариства з обмеженою відповідальністю, так як дана організаційно-правова форма є найбільш оптимальною і добре врегульованої вітчизняним законодавством.

Ми допоможемо Вам зареєструвати: банк, фінансову компанію, страхову компанію, кредитну спілку, лізингову компанію, громадську організацію, благодійний фонд. Також ми надамо юридичний супровід в питаннях оформлення необхідних ліцензій, дозволів і з купівлі-продажу готових фірм, з питань продажу діючого бізнесу. Додатково юристи компанії здійснюють реєстрацію іноземних інвестицій, переоформлення фірм (зміна видів діяльності, керівника, адреси, виведення зі складу засновників), складання договорів, абонентське юридичне обслуговування бізнесу.

Інші організаційно-правові форми організації бізнесу в Україні:

 • повне товариство,
 • командитне товариство,
 • товариство з додатковою відповідальністю;
 • дочірнє підприємство;
 • виробничий кооператив;
 • інші види підприємств


Заходи в рамках надання послуг з реєстрації компаній в Україні:

 • рекомендації щодо вибору найбільш оптимальної форми власності;
 • підбір видів діяльності відповідно до напрямків діяльності підприємства;
 • розробка та підготовка установчих документів, оформлення документів і завірення їх у нотаріуса;
 • підготовка пакету документів для відкриття тимчасового або постійного рахунку в банку;
 • державна реєстрація підприємства;
 • постановка на облік в податковій інспекції, пенсійному фонді, центрі зайнятості тощо;
 • отримання виписки, витягу, довідки з ЕДРПОУ;
 • виготовлення печатки і штампу.


Фахівці компанії надають юридичні послуги з реєстрації бізнесу за кордоном. Наші юристи допоможуть Вам зареєструвати будь-яку оргінізаціонно-правову форму бізнесу що Вас цікавить за кордоном. Ми надаємо юридичні послуги з реєстрації фірм, компаній, корпорацій, підприємців, представництв іноземних компаній за кордоном більш ніж в 20 країнах світу.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.