Продаж готових фірм, підприємств, компаній, ТОВ, АТ в Україні

Продаж готових фірм в Україні здійснюється у разі необхідності у терміновій купівлі фірм для подальшого ведення бізнесу або для купівлі працюючого бізнесу. Наші фахівці надають послуги супроводу продажу бізнесу та перереєстрації компаній.
 
У нашої компанії є ряд пропозицій з продажу готових фірм в Україні, що зареєстровані в Україні та працюючого бізнесу, самих різних організаційно-правових форм, бізнесу з позитивною історією та репутацією.
 
Якщо Вам необхідні послуги з переоформлення фірм і бізнесу - наші фахівці нададуть Вам послуги з юридичного супроводу і переоформленню фірм, що Вас цікавлять.

Також, якщо у Вас є необхідність у купівлі фірми в Україні з необхідними для Вас характеристиками у регіоні який Вас цікавить, ми можемо Вам запропонувати підібрати таку фірму. Наші фахівці проаналізують наявні варіанти, а також уточнять у партнерів наявність фірми які Вас можкть зацікавити.

 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.