+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Продаж готових фірм, підприємств, компаній, ТОВ, АТ в Україні

Продаж бізнесу за кордоном

Готовий бізнес за кордоном - це актуальна тема для багатьох підприємців. Часто клієнти хочуть відкрити бізнес за кордоном або розширити сферу діяльності своєї компанії за кордоном. Кількість осіб бажаючих придбати готовий бізнес за кордоном стає дедалі більшою. Готовий бізнес закордоном - це хороший спосіб вигідно вкласти гроші. Ми надаємо послуги з купівлі готового бізнесу за кордоном в наступних країнах: Польща, Чехія, Великобританія, Франція, Туреччина, Німеччина, Ізраїль, Швейцарія та інших.

реєстрація фірм за кордоном

Наша юридична компанія постійно веде роботу в країнах Європейського союзу і відстежує цікаві і перспективні пропозиції з продажу готового бізнесу за кордоном. Ми супроводжуємо покупку бізнесу за кордоном на всіх стадіях. Наші адвокати проведуть всі необхідні юридичні консультації та перевірку бізнесу, при необхідності зареєструють фірму за кордоном для покупки бізнесу, відкриють рахунок в іноземному банку для бізнесу або приватних осіб, здійснять юридичний супровід угод з нерухомістю за кордоном і нададуть інші додаткові послуги.

юридичний супровід бізнесу

Для бізнесменом, які роблять перші спроби завоювання зарубіжного ринку, ідеальним варіантом стане придбання працюючого бізнесу за кордоном. Ризики і втрати при цьому будуть мінімальні і покупка працюючого підприємства вигідніша, ніж починати бізнес за кордоном з нуля. Дуже великий попит на європейському ринку готового бізнесу на готелі, мотелі, хостели, бари, кафе, ресторани, клуби, нерухомість, магазини, фітнес-центри, SPA, спортивно-розважальні комплекси, супермаркети і інший зарубіжний дрібний і середній бізнес. Таким бізнесом легко управляти і спочатку його можна візуально оцінити. Також є великий попит на невеликі виробничі фірми, магазини, інвестиційні ділянки з дозволом на будівництво, салони краси, СТО та заправні станції. Також ми пропонуємо до продажу готові бізнеси за кордоном: виробничі фірми, фірми з надання послуг, торгові фірми, фірми в сфері дозвілля і відпочинку та ресторанного бізнесу та інші. Ми допоможемо Вам знайти цікавий Вам бізнес в країнах Європи.

реєстрація бізнесу

Перед покупкою фірми за кордоном, в першу чергу необхідно визначитися з критеріями вибору: що, де і на яку суму ви збираєтеся придбати. Розраховуючи суму, яку ви готові вкласти в закордонний бізнес, не забудьте про додаткові витрати на послуги юристів, аудиторів і посередників. Ці витрати складуть близько 10% від вартості компанії. Переваги покупки готового бізнесу за кордоном: покупка готового бізнесу, допомагає уникнути стартовою витратною стадії, коли відсутня прибуток; є товар або послуга, яку купують споживачі; при покупці готового бізнесу немає необхідності просувати бренд і завойовувати популярність; співробітники вже мають досвід роботи в компанії; автоматично купуються компаньйони, партнери, клієнти; компанія вже займає певне місце на ринку; простіше знайти інвесторів. Купівля готового бізнесу за кордоном є передумовою до позитивного вирішення питання про отримання посвідки на проживання.

послуги адвоката англійською мовою

Купуючи готовий бізнес за кордоном є ймовірність певного ризику, і щоб їх уникнути зарубіжну компанію, яка купується потрібно вивчати. Готовий бізнес за кордоном продається не тільки з причини банкрутства але і з інших причин. У вирішенні цих питань Вам допоможуть наші фахівці.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.