+38 067 208 76 15       WhatsApp       Viber       Telegram

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Продаж бізнесу


Продаж компанії

Продаж готової фірми в Україні необхідна при терміновій покупці фірм для ведення бізнесу або покупки працюючого бізнесу. У нас є ряд пропозицій для покупки бізнесу. Також наші фахівці надають послуги супроводу продажу бізнесу і перереєстрації. У нашій компанії є ряд пропозицій з продажу готових фірм в Україні, зареєстрованого і працюючого бізнесу, компаній самих різних організаційно-правових форм, підприємств і фірм з ПДВ, бізнесу з позитивною історією та репутацією. Якщо Вас зацікавила будь-яка пропозицію і Вам необхідні послуги з переоформлення фірм і бізнесу - наші фахівці нададуть Вам послуги з повного юридичного супроводу та переоформлення на Вас фірми, що Вас цікавить.

юридичний супровід бізнесу

Також, якщо у Вас є необхідність у покупці фірми в Україні з важливими Вас характеристиками і певний регіон, але на даний момент ми не можемо Вам запропонувати таку фірму - Ви можете направити нам запит з описом вимог по фірмі, що Вас цікавить та яку Ви хочете придбати . Наші фахівці вивчать наявні варіанти, а також уточнять у партнерів наявність цікавлячих Вас фірми і направлять Вам інформацію. Також юридична компанія в країнах ЄС відстежує цікаві і перспективні пропозиції з продажу готових фірм і бізнесу за кордоном. Наші адвокати та юристи проведуть юридичні консультації з питань покупки бізнесу за кордоном, перевірять бізнесу, зареєструють компанію за кордоном для придбання бізнесу за кордоном, відкриють рахунок в банку за кордоном для фірм і громадян, проведуть юридичний супровід угоди з купівлі нерухомості за кордоном і нададуть інші послуги.

реєстрація бізнесу

Бізнес є підприємницькая діяльність, яка гарантує стійкий оборот грошових коштів, для здійснення якої є активи, сформована необхідна інфраструктура, правове забезпечення. Продаж бізнесу в Україні явище поки не зовсім звичайної для вітчизняної практики. Навіть визначення бізнесу як такого в законодавстві немає. Наші фахівці надають повний юридичний супровід з продажу бізнесу. Коло питань з цієї проблеми досить широкий: юридичні тонкощі оформлення нових власників; фінансування угоди і мінімізація податків; оцінка бізнесу, що продається; додаткові можливості, які дає придбання компанії в тій чи іншій країні світу.

бухгалтерське обслуговування бізнесу

Продаж бізнесу в Україні - складна юридична проблема, вирішення якої краще довірити компанії, яка займається цим на професійній основі. Щоб купити готовий бізнес в Україні треба вирішити кілька завдань: перше - це знайти цікаву пропозицію по продажу бізнесу, друге завдання - це оцінити реальну вартість бізнесу і провести аудит, третє завдання - юридичне оформлення угоди з купівлі - продажу бізнесу і пошук оптимальної схеми здійснення такої угоди. Якщо ви вперше вирішили увійти в бізнес, при покупці працюючого бізнесу необхідно врахувати багато чинників. Зрозуміло, справа піде швидше, якщо ви придбаєте бізнес, який вже давно і успішно працює. У цьому випадку: вже існує певний товар або послуга, готовий штат найманих працівників, ринок з реальними споживачами, мережа постачальників, встановлені дистрибутивні канали, існує цілком певний дохід. Основні мотиви для придбання готового бізнесу в Україні є наступні: бажання розширити сферу основної діяльності; прагнення мати фінансову незалежність; освоїти нову галузь доходу. Вам не доведеться вчитися визначати вищевикладені характеристики, що в корені відрізняється від ситуації при побудові абсолютно нової справи. Замість цього, ви направите свою енергію на підтримку і поліпшення існуючого бізнесу. Найбільш привабливо в цьому те, що вам не доведеться придумувати або вибирати новий вид товару або послуги: все вже зроблено попередником.

послуги для бізнесу за кордоном

Купівля та продаж бізнесу, найчастіше здійснюється цілком, тобто, бізнес не ділиться на частини, хоча можливі варіанти коли, наприклад, продається частина бізнесу - в цьому випадку новому власнику переуступается бізнес (переоформляються корпоративні права) якась частка яких продається, частина акцій цього підприємства. Звичайно ж, продаж такого підприємства (бізнесу) здійснюється, разом з персоналом, каналами збуту і постачання сировини, приміщенням і т.д. Бувають випадки, коли на продаж виставляються підприємства, що знаходяться в законсервованому стані, тобто без персоналу, або з мінімальним його кількістю. Але такий бізнес продається куди складніше, оскільки, новий власник, як правило, хоче бачити все ж діюче підприємство, яке приносить дохід зараз і дає можливість приносити його і в майбутньому. Відчуження або придбання бізнесу - це рідкісна подія в житті кожного підприємця та інвестора. Більшість учасників ринку готового бізнесу не мають необхідного досвіду купівлі-продажу діючого підприємства. Вони обгрунтовано бажають застрахуватися від неминучих у всякому новій справі помилок. Гарантувати успіх при пошуку партнера і укладення угоди може тільки досвідчений посередник, який отримує вигоди від заниження або завищення ціни з репутацією надійного ділового партнера і максимально захищає інтереси свого клієнта.

абонентське обслуговування бізнесу

Найважливішою складовою успішного укладення угоди є передпродажна підготовка бізнесу. Будь-який товар продається краще (швидше і дорожче), якщо він підготовлений до просування на ринку. Тут необхідний комплекс заходів, що сприяють залученню уваги і підвищенню попиту потенційних покупців. Перш за все, продавець повинен визначитися з місцем пошуку потенційного покупця. Його можна знайти серед своїх знайомих, на стихійному або організованому ринку. Для продажу бізнесу свого приятеля особлива підготовка не потрібна: він знає Ваш бізнес, всі його недоліки і переваги. На стихійному ринку можна привернути увагу аферистів і стати їх жертвою. Інша справа - коли покупець і продавець зустрічаються на організованому ринку. Тут велике значення має репутація посередника і його тактика просування "товару" на ринку. Можна по-різному розставляти акценти, загострювати увагу на перевагах і применшувати значення недоліків, але приховувати від потенційного покупця самі ці недоліки не слід. Краще, по можливості, їх усувати в період передпродажної підготовки, і робити це систематично (навіть в момент ведення переговорів з покупцем).

переоформлення компанії на іноземного засновника

Поради для передпродажної підготовки бізнесу: не повідомляйте своїм менеджерам і працівникам про намір продати бізнес; нехай це буде, наприклад, реструктуризація. (Це необхідно для того, щоб уникнути пересудів в колективі), приведіть територію і приміщення свого підприємства в порядок, по можливості виконуйте поточний ремонт обладнання і транспортних засобів, приведіть бухгалтерську документацію у відповідність до вимог закону - аудит бухгалтерії, методично гасіть кредиторську і дебіторську заборгованість, не нехтуйте навіть малими сумами, не відволікаючись від поточної роботи, зверніться до послуг професійного посередника. Таке відволікання може негативно позначитися на роботі вашого підприємства, що в кінцевому підсумку позначиться і на його вартості, в інформації про продаж бізнесу повідомте максимальний обсяг інформації; зацікавити потенційного покупця можна не тільки загальними характеристиками діючого бізнесу, скільки своїм баченням перспектив його розвитку, не приховуючи при цьому чинників ризику, будьте готові на будь-якому етапі передпродажної підготовки бізнесу зустрітися з потенційним покупцем і показати йому свою фірму.

англомовний адвокат

При покупці-продажу бізнесу необхідно заручитися зовнішньою юридичною допомогою. Обов'язково потрібно встановити зв'язки з працівниками банку, бухгалтером і професійним юристом. У будь-якому випадку, допомога таких професіоналів необхідна для захисту ваших інтересів. Якщо Вас цікавить тема покупки - продажу бізнесу, Вам потрібна юридична консультація з приводу як вигідно купити-продати бізнес, коли і як правильно оформити угоду, якщо вам необхідна допомога професіонала або офіційне представництво інтересів Ми чекаємо Вас в юридичній компанії. Зважившись на продаж-придбання бізнесу звертайтеся до нас і в цьому випадку ви отримаєте найбільш кваліфіковану допомогу по оптимальному вкладенню коштів.


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.