Адвокат в Україні


Юридична фірма Рубікон в Україні надає юридичні послуги для громадян (private legal services) починаючи від консультацій і складання самих різних юридичних документів і закінчуючи захистом інтересів клієнтів в судах і на стадії виконавчого провадження по справах будь-якої складності, категорії та спрямованості у всіх регіонах України, та надає послуги адвоката за кордоном. Наші фахівці беруть на себе вирішення ситуацій що виникли у Вас і докладуть все своє вміння і знання для найбільш оптимального і швидкого їх вирішення.
 
Юридична консультація та юридична допомога в Україні. Адвокати компанії в Україні проведуть усну та письмову консультацію адвоката, консультацію адвоката online, консультації з питань роз'яснення чинного законодавства, вивчать і проведуть аналіз документів, проведуть оцінку судової перспективи розгляду справи, експертизу договорів та інших документів, консультаційне супроводження розгляду справ у суді, проведуть переговори, досудове врегулювання спорів, проведуть аналіз та юридичну експертизу документів, договорів та конкретних юридичних ситуацій.
 
Ми здійснюємо складання юридичних документів, процесуальних документів адвокатами, у тому числі on-line: позов, доповнення до позовної заяви, заперечення до позову, зустрічна позовна заява, відгук, апеляційна скарга, касаційна скарга, відповідь на запит, заява, адвокатський запит, клопотання, претензія, скарга та інші процесуальні документи, юридичний висновок і аналітична довідка, розробка та складання письмових юридичних висновків і проектів інших юридичних документів; інформаційне супровождення судових процесів
 
Ведення справ у суді в Україні: досудове врегулювання, вирішенні спорів та конфліктних ситуацій; представлення та захист інтересів в судах всіх інстанцій; стягнення дебіторської заборгованості і боргів. Захист в суді і представництво в судах всіх рівнів (загальний суд, апеляційний суд, касаційний суд, міжнародний суд з прав людини, господарський суд, адміністративний суд, міжнародний комерційний арбітраж, третейський суд), в правоохоронних органах (поліція (міліція), прокуратура), супровід у кримінальному процесі на будь-якій стадії кримінального провадження (дізнання, слідство, слідчі дії, затримання, обшук, експертизи, розгляд справи в суді, оскарження вироку та незаконних дій посадових осіб), органах державної влади, контролюючих органах, перед громадянами. Певні, надані адвокату законодавством повноваження і гарантії, є його привілеями перед іншими фахівцями (юристами, юрисконсультами). Крім спеціального статусу адвокат як захисник має право направити адвокатський запит, на який зобов'язані надати інформацію що запитується, офіційно збирати докази, отримувати висновки експертів.
 
Абонентське юридичне обслуговування (захист інтересів, участь під час проведення переговорів, експертиза документів, розробка документів та їх проектів, розробка договорів, протоколів, пропозицій, актів, претензій, інших документів).
 
Адвокатський супровід виконавчого провадження (супроводження, контроль виконання судових рішень органами виконавчої служби).
 
Компанія надає також юридичні послуги та послуги адвоката за наступними напрямками: представництво інтересів в судах по сімейних справах (розірвання шлюбу між громадянами України, розірвання шлюбу з іноземцем, позбавлення батьківських прав, аліменти, встановлення батьківства, визначення порядку участі у вихованні дитини, з питань усиновлення (в тому числі з питань міжнародного усиновлення), у цивільних справах повязаних з поділом майна, господарських справах, захист у кримінальних справах, юридична допомога при ДТП і послуги авто юриста, трудові спори, житлове право та нерухомість, податкові спори, повернення та стягнення боргів громадян та стягнення заборгованності с фірм, стягнення страхових виплат, повернення депозитів, постуги адвоката з пенсійного права, суперечки за кредитами, оскарження протоколу ДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності, спадкові справи, встановлення юридичного факту, виселення через суд, визнання особи померлою, з питань міграції, захист честі, гідності та ділової репутації, представництво інтересів у виконавчому провадженні з питань примусового виконання судових рішень, захист прав споживачів, виключення майна з опису, накладення та зняття арештів на рахунки та майно боржника і багато іншого. Адвокати компанії мають досвід супроводу процедури банкрутства підприємств, санації, ліквідації та надають повний спектр юридичних послуг у супроводі процедур банкрутства, з питань адміністративного права. Фахівці Компанії мають досвід у вирішенні питань, пов'язаних з охороною та захистом прав на об'єкти права інтелектуальної власності, захистом прав на об'єкти авторського права, суміжних прав, знаки для товарів і послуг, винаходи, корисні моделі та інше. Адвокати компанії з питань супроводження бізнесу мають досвід у вирішенні питань, пов'язаних з корпоративними правовідносинами і надають повний спектр юридичних послуг у галузі корпоративного права, митного права. Фахівці компанії здійснюють допомогу іноземцям в отриманні дозволів на працевлаштування та надають послуги правового забезпечення діяльності підприємств. Адвокати компанії представлять інтереси клієнтів при укладенні ними договорів відчуження та оренди об'єктів нерухомості та цілісних майнових комплексів підприємств, узаконювання семочинного будівництва. Адвокати компанії надають послуги медіації та проводять адвокатські розслідування. Також юридичні послуги, пов'язані з нерухомістю, надаються і фізичним особам.
 
Команда професіоналів компанії завжди готова допомогти Вам знайти найбільш ефективні шляхи вирішення правових ситуацій що виникли. Своєчасне звернення за адвокатською допомогою допоможе уникнути багатьох проблем у вигляді адміністративної, кримінальної або цивільно-правової відповідальності. Краще отримати консультацію і скористатися юридичними послугами досвідченого адвоката до виникнення проблеми, а не самостійно намагатися розібратися у всіх законодавчих нюансах, так як самодіяльність може спричинити за собою значні матеріальні витрати. Якщо Вам необхідні юридичні послуги в різних галузях права, представництво в судах ваших інтересів, послуги адвоката, юридична консультація, комплексні юридичні консультації, або інша юридична допомога, звертайтеся до нас. Також у ряді регіонів України ми надаємо нашим клієнтам юридичні послуги англомовного адвоката.
 
Завдяки наявності в структурі компанії бюро перекладів текстів іноземних мов фахівці компанії поряд з російською, українською та англійською мовами надають послуги переклада ще багатьох іноземних мов, надають послуги легалізації самих різних документів. Також важливим моментом є індивідуальний підхід до кожного клієнта та конфіденційність інформації отриманої в процесі роботи з клієнтами.


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.