Послуги юридичної компанії в Україні


Юридична компанія надає широкий спектр юридичних послуг в усіх областях України і в більш ніж в 30 країнах світу, завдяки об'єднанню зусиль більше 100 юридичних компаній по всьому світу, що спеціалізуються в різних напрямках бізнесу. Юридична компанія постійно розширює перелік юридичних послуг що надаються для громадян та юридичних осіб.


 • Послуги адвоката в Україні та за кордоном у справах різної складності та різних категорій в Україні. Захист і представництво інтересів в судах та правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування.
 • Послуги з реєстрація фірм в Україні та за кордоном, реєстрація компаній, підприємців, громадських організацій, фондів, представництв іноземних компаній, реєстрація компаній з іноземними засновниками.
 • Оформлення спадщини та послуги адвокатів зі спадкового права. Юридичний супровід оформлення спадщини, підготовка документів, відновлення строків на прийняття спадщини, усунення від спадкування, встановлення юридичних фактів, визнання права власності на спадщину через суд.
 • Нерухомість та юридичний супровід угод з нерухомістю, питання житлового правка, виселення в судовому порядку і зняття осіб з реєстрації, поділ нерухомості, визнання права власності, реєстрація права власності, узаконення самочинного будівництва.
 • Послуги для бізнесу і компаній в Україні та за кордоном, перереєстрація бізнесу, зміна видів діяльності, зміна керівника та юридичної адреси компаній, переведення фірм в інший район, зміна засновників.
 • Послуги бюро перекладів в Україні та за кордоном, переклад текстів іноземних мов, переклад текстів різних тематик, переклад більше 60 іноземних мов, технічний переклад, юридичний переклад, економічний та інші види перекладу.
 • Послуги з ліквідація фірм і підприємців в Україні та за кордоном, закриття філій, компаній у загальному та прискореному порядку, ліквідація компаній шляхом переоформлення корпоративних прав через зміну власника.
 • Стягнення боргів та розшук боржників і їх активів, стягнення дебіторської заборгованості з підприємств, врегулювання проблемної заборгованості.
 • Послуги з імміграції за кордон, підбір імміграційних програм, підготовка пакету документів для імміграції, імміграція більш ніж в 20 країн, оформлення посвідки на проживання, громадянства, віз.
 • Послуги з реєстрації авторських прав в Україні та за кордоном і об'єктів інтелектуальної власності, захист об'єктів інтелектуальної власності, супровід ліцензійних договорів, реєстрація торгових марок і знаків.
 • Послуги нотаріуса, завірення документів, угоди, шлюбні контракти, довіреності, заяви.

Задати питання адвокату

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.