+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат в Польщі, юридична фірма


Адвокат в Польщі

Адвокат в Польщі надає юридичнні послуг та послуги адвоката та юриста в Польщі, для громадян і фірм, в воєводствах Польщі та містах Варшава та Краків. Юридичні послуги в Польщі та допомога адвоката в Польщі для бізнесу та громадян надаються російською, польською, українською та англійською мовами. Потрібен адвокат в Польщі?

Юридичні послуги в Польщі:

 • консультація польського адвоката і юриста в Польщі
 • адвокат і юрист в Польщі, судове представництво та захист: сімейне, комерційне, страхове, податкове, адміністративне, корпоративне, спадкове право та інші категорії справ. Виконання рішення польського суду та іноземних судів в Польщі
 • юридичні послуги для іноземців в Польщі (російськомовний та українськомовний адвокат в Польщі)
 • нотаріальні послуги в Польщі
 • оформлення спадщини в Польщі на нерухомість і бізнес
 • супровід угод з нерухомістю в Польщі (житлова і комерційна нерухомість), продаж нерухомості в Польщі
 • реєстрація бізнесу в Польщі (Sp.z o.o., SA), підготовка статуту, KRS, NIP, REGON, реєстрація фірм та іноземних представництв, реєстрація інвестицій, оренда юридичної адреси фірми в Польщі для реєстрації і діяльності фірми, консалтингові послуги для бізнесу в Польщі, продаж працюючого бізнесу і фірм в Польщі, оптимізація оподаткування бізнесу в Польщі, відкриття рахунку в польському банку для фірм і приватних осіб, бухгалтерські послуги для фірм в Польщі, ведення звітності
 • інтелектуальна власність в Польщі, реєстрація та захист від порушень
 • закриття фірм і банкрутство
 • стягнення боргів з бізнесу і приватних осіб в Польщі, арбітраж
 • юридичне обслуговування фірм в Польщі
 • послуги бюро перекладів іноземних мов в Польщі, переклад документів, отримання документів в Польщі: свідоцтва, довідки, рішення суду, апостиль на документах
 • міграційні послуги - імміграція через бізнес
 • імміграція в Україну (оформлення посвідки на проживання) та інші послуги.

Потрібні юридичні послуги в Польщі, юридична допомога або послуги адвоката в Польщі? - зателефонуйте до нас!


Польські адвокати професійно надають юридичну допомогу в Польщі для громадян Польщі та іноземців. Адвокати юридичної фірми в Польщі надають юридичні послуги адвоката для іноземців в Польщі, а також юридична консультація досвідченого адвоката в Польщі за польським законодавством.

 

Ми надаємо допомогу адвоката по страхових спорах в Польщі. Професійні послуги страхового адвоката в Польщі надаються у справах про страхове відшкодування в сфері страхування нерухомості, вантажів і заподіяння шкоди здоров'ю.

 

Сімейний адвокат в Польщі представляє інтереси клієнта і надає консультацію сімейного адвоката в Польщі. Крім того адвокат по сімейних справах в Польщі проводить розірвання шлюбу - оформить розлучення в Польщі, і супровід шлюборозлучного процесу з розділом майна. Адвокат з розлучень в Польщі і адвокат по цивільних справах в Польщі веде справи по розділу майна подружжя та інших майнових спорах.

 

Адвокат по спадщині в Польщі надасть юридичні послуги та оформить спадщину в Польщі на нерухомість і бізнес. Оформлення спадщини в Польщі має свої особливості і вимагає участі і професійної допомоги адвоката по нерухомості в Польщі, який також надає послуги в сфері нерухомості і при необхідності проведе юридичний супровід угод з нерухомістю в Польщі. Також ми сприяємо в придбанні нерухомості через агентство нерухомості в Польщі при покупці житлової та комерційної нерухомості в Польщі. При оформленні угоди з нерухомістю також будуть потрібні послуги нотаріуса в Польщі. Крім того нотаріальні послуги в Польщі необхідні при оформлення спадщини у нотаріуса в Польщі, при реєстрація бізнесу, при оформленні угод з нерухомістю.

 

Адвокат по реєстрації фірм в Польщі зареєструє цікавить клієнта фірму для клієнтів з Польщі та іноземців і проведуть відкриття рахунку в банку Польщі. Також адвокат по реєстрація бізнесу в Польщі допоможе зареєструвати фірму в Польщі і в подальшому наш адвокат по супроводу бізнесу в Польщі надасть послуги з супроводу бізнесу. Крім того ми надаємо послуги ліквідації фірм в Польщі і закриття бізнесу через банкрутство фірми в Польщі. Юридична фірма в Польщі надає послуги арбітражу і стягнення боргів в Польщі з громадян і бізнесу через суд і в позасудовому порядку.

 

Послуги бізнес-адвоката в Польщі з питань бізнесу в Польщі надає адвокат з корпоративного права в Польщі з питань реєстрації та супроводу фірм, адвокат з адміністративного права в Польщі з питань адміністративного права, адвокат з господарського права в Польщі по вирішенню бізнес-суперечок між компаніями, податковий адвокат по податках в Польщі з податкового права Польщі.

 

Адвокат по авторському праву в Польщі надає послуги реєстрації авторських прав в Польщі і адвокати в сфері авторських прав в Польщі здійснюють захист об'єктів інтелектуальної власності незаконного використання.

 

Імміграційний адвокат в Польщі надає послуги з імміграції до Польщі для іноземців через реєстрацію бізнесу в Польщі. Адвокат по імміграції за кордон надає послуги з імміграції в Україну та інші країни.

 

Агентство перекладів іноземних мов в Польщі проводить письмовий переклад документів в Польщі і здійснює юридичний переклад документів в Польщі. Також наше бюро перекладів в Польщі надає послуги проставлення апостиль в Польщі і послуги витребування документів в Польщі з різних органів і суду.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Франція   інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.