+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Письмовий переклад текста у Харкові та Києві

Основною частиною роботи бюро перекладів текстів іноземних мов є якісний і перевірений письмовий переклад документів і самих різних текстів з іноземних мов і на іноземні мови. Офіси бюро перекладів розташовані в Харкові, Києві та інших містах України.
 
У сучасному світі роль перекладача постійно зростає внаслідок існування все більшої кількості самго різнго, що потребує послуг письмового перекладу листування, договорів і контрактів, бізнес-планів та інвестиційних проектів, установчих та реєстраційних документів, фінансової, банківської та іншої документації, різних інструкції, таких документів як: дипломи, паспорти, свідоцтва про народження, свідоцтва про смерть, свідоцтва про шлюб та перекладів документів для легалізації.
 
При здійсненні письмового перекладу перекладач в Україні звертається до тексту оригіналу, і на відміну від усного перекладу, перекладач завжди може звернутися до різної довідкової літературі і словників.
 
Ми здійснюємо два види письмового перекладу в Україні:

 • письмовий переклад письмового тексту в Україні;
 • письмовий переклад усного тексту в Україні.


Існують такі різновиди перекладів документів та текстів:

 • переклад текстів загальної тематики;
 • технічний переклад (переклад технічних текстів - переклад технічної та проектної документації, тендерних пропозицій та іншого);
 • юридичний переклад;
 • медичний переклад та фармакологія;
 • економічний, фінансовий переклад;
 • переклад відео- та аудіоматеріалів;
 • переклад і локалізація сайтів та програмного забезпечення;
 • художній літературний письмовий переклад (письмовий переклад творів художньої літератури);
 • та інші види перекладу.


Перекладачі бюро перекладів в Україні надають високопрофесійні послуги по здійсненню перекладів текстів більш ніж 50 іноземних мов, у тому числі і рідкісних: англійська, болгарська, чеська, шведська, естонська, в'єтнамський, угорська, грецька, грузинська, датська, іврит, іспанська, італійська, арабська, вірменська, азербайджанський, китайська, корейська, латина, німецька, нідерландська, норвезька, польська, російська, румунська, латиська, литовська, сербська, словацька, словенська, турецька, українська, урду, фарсі, фінська, фламандський, французька, португальська, хінді, хорватська, японський та інших мов.

Обов'язково при здійсненні письмового перекладу текстів, незалежно від складності та термінів виконання кожного конкретного замовлення, всі тексти проходять обов'язкове редагування.

Ваше замовлення на письмовий переклад документів в Україні, текстів ви можете оформити особисто в офісі Бюро перекладів іноземних або вислати нам електронній пошті в самих різних форматах.

Також наші перекладачі здійснять письмовий переклад документів «один в один» з дотриманням вихідного формату документів, з перенесенням таблиць, схем, креслень, графіків.

Терміни виконання письмового перекладу текстів документів обговорюються в кожному конкретному випадку і залежать від мови перекладу, його складності та обсягу.

Також у разі необхідності вже перекладений текст засвідчать нотаріально або печаткою бюро перекладів.

При замовленні перекладу тексту будь-якого документа обов'язково необхідно передати менеджеру бюро написання імені та прізвищ, назви маловідомого населеного пункту, компаній, які згадуються в тексті документа.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Франція   інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.