Підтвердження громадянства дитини в Україні

Підтвердження громадянства дитини - це правова процедура, в результаті якої дитина реєструється українським громадянином за наявності достатніх підстав
 
Наші фахівці надають міграційні юридичні послуги з питання супроводження та надання юридичних послуг по підтвердженню громадянства дитини в Україні.
 
Дуже часто підтвердження громадянства дитини необхідне при оформленні громадянства України, посвідки на проживання в Україні, а також при підготовці документів для імміграції за кордон.
 
Законодавство встановлює такі підстави для реєстрації: дитина народилася чи постійно проживала на території Української РСР; хоча б один батько, дід чи баба дитини народилися або постійно проживали на території УРСР; дитина народилася в Україні після 24.08.1991 р і не отримала громадянство України за народженням. Дитина може бути зареєстрована українським громадянином за умови, що вона є особою без громадянства або іноземцем, щодо якої подано зобов'язання про припинення іноземного громадянства (стаття 8 Закону «Про громадянство України»). Особам віком до 16 років видається свідоцтво про належність до українського громадянства. Документ має термін дії і видається: на три роки - особам віком до семи років; до досягнення 16-річчя - особам у віці семи років і старше.
 
Підстави для отримання українського громадянства перелічені в Законі України «Про громадянство України» (далі - Закон). Розділ ІІ Закону має назву «Набуття громадянства України». У статті 6 даного розділу перераховані всі існуючі підстави для вступу в громадянство. До них відносяться: за народженням; за територіальним походженням заявника; при прийняття до громадянства; при відновленні у громадянстві; в результаті усиновлення (удочеріння); в результаті встановлення над дитиною опіки чи піклування, а також при влаштуванні дитини до закладу охорони здоров'я або в дитячий заклад, в прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу, при передачі його на виховання сім'ї патронатного вихователя; як наслідок встановлення опіки над особою, яку суд визнав недієздатним; як наслідок наявності громадянства України у одного чи обох батьків дитини; внаслідок визнання материнства чи батьківства або встановлення факту материнства чи батьківства; з інших підстав, які передбачені в міжнародних договорах України.
 
Також наші фахівці додатково надають клієнтам юридичні послуги адвокатів, послуги витребування повторних документів з органів ЗАГС, архівів в Україні і за кордоном, послуги оформлення довідок про відсутність судимості, послуги перекладу документів в бюро перекладів і їх нотаріального засвідчення та інші послуги.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.