+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Оскарження податку на прибуток при списанні кредиту через суд Харків


Списання кредитної заборгованості - чи так все обнадійливо, як звучить? Які будуть наслідки для позичальника і як правильно поводитися, щоб не постраждали власні інтереси - з'ясовуємо!
 
Давайте розглянемо таку ситуацію.
 
Між банком і фізичною особою був підписаний договір кредитування. Якийсь час позичальник справно погашав заборгованість по кредиту, в-Надалі ж виплати, в силу обставин, що склалися, припинилися. Кредит перейшов у розряд проблемних і після певного часу на позичальника банком був поданий до суду позов про стягнення боргу. Суд задовольнив позов на користь банку, однак стягнути борг за виконавчим листом банк зі свого позичальника з якихось причин не зміг.
 
Що відбувається далі?
 
А далі, згідно банківської процедурі, такий борг визнається банком-кредитором безнадійним і списується.
 
Що це означає?
 
А означає це те, що фізична особа, позбувшись банківських боргів, набуває борг перед податковими органами України. Адже згідно п.14.1.47 ст. 14 Податкового кодексу України фізична особа отримала від банку додаткове благо - фінансову вигоду у вигляді списаного боргу і зобов'язана відобразити отриманий дохід у декларації про доходи. При цьому з суми списаного боргу колишній банківський боржник зобов'язаний сплатити державі податок з доходів фізичних осіб (прибутковий податок) в розмірі від 15 до 17% (залежно від списаної суми).
 
Оплата державі прибуткового податку з сум списаної кредитної заборгованості - як відстояти свої інтереси?
 
Найчастіше виникає така ситуація, коли сума прибуткового податку може значно перевищити суму отриманих від банку кредитних коштів. Адже податок може нараховуватися не тільки на тіло кредиту - грошові кошти, які були дійсно отримані «на руки», а й на всі відсотки, пені та прострочення - а це вже дохід абстрактний, яка фактично не отримує позичальником. Єдине розумне рішення в даній ситуації - оскарження оплати прибуткового податку на користь держави при списанні кредитної заборгованості в судовому порядку.
 
Кредитні адвокати юридичної компанії володіють достатнім досвідом ведення подібних справ у суді і допоможуть Вам відстояти свої права та інтереси в даній ситуації. Наші експерти ретельно аналізують всі факти перед судовим оскарженням. Найчастіше вимоги про сплату прибуткового податку із списаного кредиту бувають несправедливі і необгрунтовані, що ми успішно доводимо в судовому порядку.
 
Довіряючи нам рішення Ваших проблем, Ви можете розраховувати на ефективне і оперативне їх дозвіл.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.