Оформлення спадщини на іноземця в Україні, Києві, Харкові


Оформлення спадщини на іноземця - нерезидента України має деякі особливості і вимагає додаткових знань в напрямку оформлення документів та у сфері оподаткування.
 
Дуже часто спадкоємці - іноземці стикаються в Україні з цілим рядом питань щодо оформлення спадщини з якими вони самостійно впоратися не в змозі, а також більшість юристів та адвокатів не знають багатьох особливостей і нюансів в питаннях оформлення спадщини на іноземців.
 
У зв'язку з цим перед процесом оформлення спадщини необхідно в першу чергу звернутися за консультацією до адвоката з питання спадкового права і оформленню на слідство на іноземних громадян.
 
Адвокат з питань спадщини в Україні проведе необхідні юридичні консультації, а також візьме на себе повний юридичний супровід оформлення на Вас спадщини незалежно від того є Ви громадянином України або іноземцем.
 
Дуже часто внаслідок незнання українського спадкового законодавства іноземні громадяни пропускають терміни на прийняття спадщини, і в даному випадку їм доводиться відновлювати терміни на прийняття спадщини через суд.
 
З метою прискорення процесу оформлення спадщини на нерезидентів, правильного оформлення необхідних документів, усунення негативних наслідків, які можуть виникнути в процесі оформлення спадщини наші адвокати у спадок надають повний спектр юридичних послуг для іноземців та громадян України з питань оформлення спадщини в Україні:

 

 
На спадкоємців нерезидентів - іноземних громадян за українським законодавством покладається зобов'язання з оплати податку при оформленні спадщини, без оплати якого нотаріус не зможе оформити спадщину та видати Свідоцтво на успадковане майно.


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.