Оформлення спадщини Харків, Київ, Україна


Юридична компанія Рубікон надає громадянам України та іноземним громадянам послуги з оформлення спадщини в Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Львові, Рівному, Луцьку, Львові та інших містах України.

 

Юридичні послуги адвоката з оформлення спадщини в Україні:

 

 

Серед основних видів майна, яке підлягає спадкоємства, можна виділити оформлення спадщини на:

 

 

Адвокати зі спадкового права нададуть Вам кваліфіковану допомогу при переоформленні бізнесу, банківського вкладу та цінних паперів або авторських прав. Також наші адвокати та юристи нададуть Вам юридичні послуги з оформлення спадщини в зоні АТО (Крим, Донецька та Луганська області).

 

Наші адвокати зі спадщини володіють іноземними мовами і тому для нас не складе труднощів допомогти іноземцю оформити спадщину в Україні і, навпаки, - громадянам України вступити в спадщину в іншій країні.


Отримати спадщину можна за заповітом, якщо такий було складено на користь одніого або кількох спадкоємців. Якщо заповіт відсутній, або воін був складений не на все майно, а тільки на його частину, то спадкоємці отримують спадщину за законом. Дуже часто право успадкування заперечується родичами в судах, і в таких випадках допомога адвоката у справах про спадщину необхідна.


Оформляється спадщина за місцем проживання померлого або за місцем знаходження основної частини нерухомого майна, що належало особі. Що стосується термінів вступу в спадщину, то дана юридична дія може бути вчинена в процесі перебігу шести місяців з дня смерті спадкодавця. За цей час всі особи, які претендують на власність, повинні подати заяву до державного або приватного нотаріуса, інакше доведеться звернутися до адвоката зі спадщини щоб відновити терміни на прийняття спадщини.


Для того, щоб процес отримання спадщини був для Вас максимально комфортним, ми надаємо послуги нотаріуса і адвоката, які завжди проконсультують, підкажуть в будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях. Наші співробітники проведуть для Вас оцінку спадщини, підготують і перевірять всі необхідні документи, допоможуть відновити втрачені документи, усунуть проблеми, що виникають в ситуаціях, коли спадкоємці повинні доводити родинні зв'язки з померлим через помилки, що виникли з написанням імен чи прізвищ (встановлення юридичного факту).


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.