Оформлення спадщини в Україні


Юридична компанія Рубікон надає громадянам весь спектр послуг з оформлення спадщини в більшості міст України.

 

Серед основних видів майна, яке підлягає спадкуванню, можна виділити оформлення спадщини на: квартиру, будинок, земельну ділянку або пай, самовільну будову, автотранспорт, гараж, бізнес, авторські права, банківський вклад. Крім того, юристи Компанії Рубікон нададуть Вам кваліфіковану допомогу при переоформленні бізнесу, банківського вкладу та цінних паперів або авторських прав. Також наші фахівці нададуть Вам юридичні послуги з питань оформлення спадщини в зоні АТО, а також с питань оформлення спадщини через суд.

 

Завдяки тому, що філії Компанії «Рубікон» знаходяться в багатьох країнах світу, наші фахівці володіють не тільки іноземними мовами, а й глибоким знанням законів інших держав. Тому для нас не складе труднощів допомогти іноземцю отримати спадщину в Україну і, навпаки, - громадянину України вступити у спадщину в іншій країні.

 

Отримати спадщину можна за заповітом, якщо такий було складено на користь одного або декількох спадкоємців. Якщо заповіт відсутній, або його було складено не на все майно, а тільки на його частину, то спадкоємці отримують спадщину за законом. Дуже часто право спадкування оспорюється родичами в судах, і в таких випадках допомога фахівців Юридичної компанії «Рубікон» буде Вам просто необхідною.
 
Оформлюється спадщина за місцем проживання померлого або за місцем знаходження основної частини належав йому нерухомого майна. Що стосується термінів вступу в спадщину, то дана юридична дія може бути здійснена після шести місяців з дня смерті спадкодавця. За цей час всі особи, які претендують на власність, повинні подати заяву до державного або приватного нотаріуса, у іншому випадку доведеться звернутися до адвоката із спадкових справ щоб відновити строк на прийняття спадщини.
 
Для того, щоб процес отримання спадщини був для Вас максимально комфортним, ми надаємо послуги нотаріуса і адвоката, які завжди проконсультують, підкажуть в будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях. Наші співробітники проведуть для Вас оцінку спадщини, підготують і перевірять всі необхідні документи, допоможуть відновити загублені документи, усунуть проблеми, що виникають в ситуаціях, коли спадкоємці повинні доводити родинні зв'язки з померлим через помилки, що виникли з написанням імен чи прізвищ (встановлення юридичного факту).


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.