+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Оцінка майна, нерухомості в Україні, Києві, Харкові


Оцінка

Юридична компанія надає послуги з оцінки майна, яке може належати як юридичним, так і фізичним особам. Кваліфіковані фахівці нашої юридичної фірми в найкоротші терміни проведуть для Вас оцінка житлової нерухомості: квартири або її частини; кімнати в гуртожитку або комунальній квартирі; житлового будинку, дачі або дачної ділянки.

адвокат по нерухомості

Досить популярною є в умовах ринкових відносин і оцінка комерційної, нежитлової нерухомості: будівель, споруд, складських приміщень, торгових майданчиків, магазинів і так далі. За результатами оцінки, яка проводиться у відповідності з усіма законодавчими нормами України, замовник отримує звіт про оцінку нерухомості, який має юридичну силу і може бути надано в будь-які державні органи.

адвокат по ДТП

Для того, щоб зробити оцінку житлової нерухомості, клієнт повинен надати документи, що підтверджують його право власності на об'єкт, технічний паспорт на житло, а також свій паспорт та ідентифікаційний код. Якщо існує така можливість, замовник надає фотографії об'єкта оцінки. Після укладення договору про проведення оцінки, протягом однієї-двох діб клієнт отримує звіт про незалежну оцінку, в якому будуть враховані всі його побажання.

оформлення спадщини

При проведенні оцінки об'єктів нежитлової нерухомості, замовник також надає правовстановлюючі документи на майно та технічний паспорт Бюро технічної інвентаризації; фотографії нерухомості; довідку про балансову вартість об'єкта, а також документ, що підтверджує права замовника на земельну ділянку, на якій знаходиться об'єкт нерухомості. У разі оцінки нежитлових об'єктів нерухомості, звіт про її результати фахівці юридичної компанії надають через три-п'ять робочих днів, в залежності від складності оцінюваного об'єкта.

адвокат по стягненню боргів

Вартість об'єкта нерухомості може залежати від багатьох факторів. Якщо це житлова нерухомість, то її ціна буде значно коливатися в залежності від місця розташування, близькості міського транспорту та інфраструктури. У випадку з нежитловий нерухомістю, більш затребуваними є окремо стоять об'єкти, до яких існує хороший під'їзд для транспорту.

адвокат по спадщині

Якщо у Вас виникла потреба придбати або продати майно, звертайтеся до фахівців юридичної компанії. Ми надамо консультації, відповімо на всі питання, що цікавлять вас і в найкоротші терміни, з дотриманням конфіденційності, здійснимо оцінку об'єктів рухомого і нерухомого майна.

послуги адвоката


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія  
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.