+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Оцінка майна, нерухомості в Україні, Києві, Харкові


Юридична компанія надає послуги з оцінки всіх видів майна, яке може належати як юридичним, так і фізичним особам.
 
Кваліфіковані фахівці нашої юридичної фірми в найкоротші терміни вироблять для Вас оцінку будь житлової нерухомості, наприклад: квартири або її частини; кімнати в гуртожитку або комунальній квартирі; житлового будинку, дачі або дачної ділянки.
 
Досить затребуваною є в умовах ринкових відносин і оцінка комерційної, нежитлової нерухомості: будівель, споруд, складських приміщень, торгових майданчиків, магазинів і так далі.
 
За результатами оцінки, яка проводиться у відповідності з усіма законодавчими нормами України, замовник отримує звіт про оцінку нерухомості, який має юридичну силу і може бути наданий у будь-які державні органи.
 
Для того, щоб зробити оцінку житлової нерухомості, клієнт повинен надати документи, що підтверджують його право власності на об'єкт, технічний паспорт на житло, а також свій паспорт та ідентифікаційний код. Якщо існує така можливість, замовник надає фотографії об'єкта оцінки. Після укладення договору про проведення оцінки, протягом однієї-двох діб клієнт отримує звіт про незалежну оцінку, в якому будуть враховані всі його побажання.
 
При проведенні оцінки об'єктів нежитлової нерухомості, замовник також надає правовстановлюючі документи на майно та технічний паспорт Бюро технічної інвентаризації; фотографії нерухомості; довідку про балансову вартість об'єкта, а також документ, що підтверджує права замовника на земельну ділянку, на якій знаходиться об'єкт нерухомості. У разі оцінки нежитлових об'єктів нерухомості, звіт про її результати фахівці юридичної компанії надають через три-п'ять робочих днів, залежно від складності оцінюваного об'єкта.
 
Вартість об'єкта нерухомості може залежати від багатьох факторів. Якщо це житлова нерухомість, то її ціна буде значно коливатися залежно від місця розташування, близькості міського транспорту та інфраструктури. У випадку з нежитловий нерухомістю, більш затребуваними є окремо стоять об'єкти, до яких існує хороший під'їзд для транспорту.
 
Якщо у Вас виникла потреба придбати або продати майно, звертайтеся до фахівців юридичної компанії. Ми надамо консультації, відповімо на всі запитання і в найкоротші терміни, з дотриманням конфіденційності, здійснимо оцінку цікавлять Вас об'єктів рухомого і нерухомого майна.


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.