+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Юридична компанія Рубікон в Украиїні


Юридична компанія Рубікон тм

Ми вміємо швидко вирішувати складні завдання!

 

Вітаємо Вас на офіційному сайті Міжнародної Юридичної компанії Рубікон. Ми готові стати Вашим надійним партнером і відповімо на всі запитання, що Вас цікавлять!

Послуги адвоката

Юридична компанія Рубікон - міжнародна юридична компанія, яка забезпечує надійний правовий захист інтересів клієнтів, надає юридичні та консалтингові послуги для приватних осіб і бізнеса з різних юридичних питань з 2009 року.

Реєстрація бізнесу

Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги широкого профілю приватним і корпоративним клієнтам, забезпечує ефективну юридичний захист фізичним і юридичним особам. Ми допомагаємо клієнтам в досягненні поставленої мети і надаємо якісні юридичні послуги.

Кримінальний адвокат

Юридична компанія Рубікон - команда досвідчених адвокатів і юристів з багаторічним досвідом роботи в сфері юриспруденції, які знають свою справу та надають юридичні послуги високої якості. Юристи та адвокати юридичної компанії є чинними членами професійних правових об'єднань.

Оформлення спадщини

Ми побудували велику партнерську юридичну мережу в Україні і за кордоном, більш ніж в 30 країнах. Наші партнери: понад 100 юридичних компаній в Україні і за кордоном, більше 300 приватних адвокатів і юристів за кордоном. Понад 70% наших партнерів за кордоном - це російськомовні та українськомовні адвокати.

Супровід угод з нерухомістю

В основі нашої роботи - дотримання професійної етики в роботі з клієнтами, чесність і повага до клієнта, надання клієнту всієї інформації, дотримання повної конфіденційності.

Інтелектуальна власність

Міжнародна Юридична компанія Рубікон - це багатопрофільна міжнародна юридична фірма, в якій працюють професійні адвокати та юристи, що спеціалізуються на наданні різних юридичних послуг в Україні і за кордоном.

Юридичний супровід бізнесу

Наші адвокати та юристи надають юридичні послуги іноземними мовами.

Англомовний адвокат

Незважаючи на великий професійний юридичний досвід роботи, Юридична компанія Рубікон постійно розвивається: ми відкриваємо нові відділення фірми в Україні та за кордоном; наші адвокати та юристи, незважаючи на багаторічний досвід, постійно проходять стажування, беруть участь в наукових і практичних конференціях з метою підвищення свого професійного рівня; ми завжди відкриті для молодих і амбітних фахівців, яким ми допомагаємо стати професіоналами; ми постійно розширюємо перелік юридичних послуг, що надаються.

Міграційні послуги


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.