Юридична компанія Рубікон в Украиїні


Ми вміємо швидко вирішувати складні завдання!

 

Вітаємо Вас на офіційному сайті Міжнародної Юридичної компанії Рубікон. Ми готові стати Вашим надійним партнером і відповімо на всі запитання, що Вас цікавлять!

 

Юридична компанія Рубікон - міжнародна юридична компанія, яка забезпечує надійний правовий захист інтересів клієнтів, надає юридичні та консалтингові послуги для приватних осіб і бізнеса з різних юридичних питань з 2009 року.

 

Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги широкого профілю приватним і корпоративним клієнтам, забезпечує ефективну юридичний захист фізичним і юридичним особам. Ми допомагаємо клієнтам в досягненні поставленої мети і надаємо якісні юридичні послуги.

 

Юридична компанія Рубікон - команда досвідчених адвокатів і юристів з багаторічним досвідом роботи в сфері юриспруденції, які знають свою справу та надають юридичні послуги високої якості. Юристи та адвокати юридичної компанії є чинними членами професійних правових об'єднань.

 

Ми побудували велику партнерську юридичну мережу в Україні і за кордоном, більш ніж в 30 країнах. Наші партнери: понад 100 юридичних компаній в Україні і за кордоном, більше 300 приватних адвокатів і юристів за кордоном. Понад 70% наших партнерів за кордоном - це російськомовні та українськомовні адвокати.

 

В основі нашої роботи - дотримання професійної етики в роботі з клієнтами, чесність і повага до клієнта, надання клієнту всієї інформації, дотримання повної конфіденційності.

 

Міжнародна Юридична компанія Рубікон - це багатопрофільна міжнародна юридична фірма, в якій працюють професійні адвокати та юристи, що спеціалізуються на наданні різних юридичних послуг в Україні і за кордоном.

 

Наші адвокати та юристи надають юридичні послуги іноземними мовами.

 

Незважаючи на великий професійний юридичний досвід роботи, Юридична компанія Рубікон постійно розвивається: ми відкриваємо нові відділення фірми в Україні та за кордоном; наші адвокати та юристи, незважаючи на багаторічний досвід, постійно проходять стажування, беруть участь в наукових і практичних конференціях з метою підвищення свого професійного рівня; ми завжди відкриті для молодих і амбітних фахівців, яким ми допомагаємо стати професіоналами; ми постійно розширюємо перелік юридичних послуг, що надаються.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.