Нотаріус та нотаріальні послуги Харків, Київ, Україна


Нотаріат в Україні - це система органів і посадових осіб, на які покладено обов'язок посвідчувати права, а також факти, що мають юридичне значення, та вчиняти інші нотаріальні дії, передбачені Законом, з метою надання їм юридичної вірогідності.

 

Нотаріус (notarius) - це кваліфікований уповноважений державою юрист, наділений державою спеціальними повноваженнями засвідчувати волевиявлення учасників різних угод, оформляти спадкові права громадян, договори, свідчити копії документів, юридичних актів. Нотаріус здійснює незалежну нотаріальну діяльність або діяльність в державній нотаріальній конторі, нотаріальному архіві, зокрема посвідчує факти, а також права мають юридичне значення, та проводить нотаріальні дії, що передбачені законом, метою яких є надання їм юридичної вірогідності. Своїми діями нотаріус гарантує відповідність документа, який оформлюється з чинним законодавством.

 

Нотаріус має право займатися нотаріальною діяльністю тільки маючи ліцензію на зайняття нотаріальною діяльність.

 

Вчинення нотаріальних дій в Україні покладається на нотаріусів. Нотаріальні послуги в Україні надає приватний нотаріус і державний нотаріус.

 

За кордоном нотаріальні дії вчиняють консульські та дипломатичні установи України за кордоном.


 

Види нотаріальних дій:

 • посвідчення договорів відчуження нерухомого майна, у тому числі купівлі-продажу, міни, дарування нерухомого майна, земельних ділянок, посвідчення договорів довічного утримання та спадкових договорів; 
 • посвідчення договорів відчуження транспортних засобів; 
 • посвідчення договорів застави, іпотеки
 • посвідчення попередніх договорів, шлюбних договорів, договорів довічного утримання, аліментних договорів, договорів про поділ нерухомого майна, договорів про визначення часток у спільному майні, договорів оренди, договорів позики та ін; 
 • посвідчення всіх видів довіреностей (на розпорядження майном, на розпорядження транспортними засобами, на розпорядження банківськими рахунками, на оформлення та отримання пенсії, на представництво інтересів в судах та інших органах з метою захисту законних інтересів, на оформлення права власності, на оформлення спадщини, на отримання податкового номера та інші); 
 • посвідчення заповітів
 • засвідчення справжності підпису на заявах, в тому числі про те, що особа в даний час не перебуває у шлюбі, згода батьків на виїзд дитини за кордон, на отримання проїзного документа дитини, про згоду подружжя на відчуження, оренду, заставу, іпотеку і на укладення інших договорів, банківських картках, статутах, інших документах; 
 • оформлення спадщини та видача свідоцтв про право на спадщину; 
 • видача свідоцтв про право власності на частку в спільному майні подружжя; 
 • видача свідоцтв про придбання майна з публічних торгів; 
 • завірення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них; 
 • завірення вірності перекладу з російської мови на українську, з української мови на російську мову; 
 • засвідчення справжності підпису перекладача на перекладі документа; 
 • посвідчення факту знаходження громадянина в живих, що особа перебуває в певному місці; 
 • посвідчення часу подачі документів; 
 • передача заяв фізичних та юридичних осіб іншим фізичним і юридичним особам.

* Примітка: перераховані послуги, відносяться до найбільш часто скоєних нотаріусом нотаріальних дій, а тому їх перелік не є виключним.

 

Якщо у Вас є питання щодо нотаріальних дій, вартості послуг нотаріуса, які не були зазначені, задайте питання за допомогою форми зворотного зв'язку або проконсультуйтеся безпосередньо у нотаріуса.


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.