+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Нотаріус та нотаріальні послуги Харків, Київ, Україна


Приватний нотаріус

Нотаріат в Україні - це система органів і посадових осіб, на які покладено обов'язок посвідчувати права, а також факти, що мають юридичне значення, та вчиняти інші нотаріальні дії, передбачені Законом, з метою надання їм юридичної вірогідності.

 

Нотаріус (notarius) - це кваліфікований уповноважений державою юрист, наділений державою спеціальними повноваженнями засвідчувати волевиявлення учасників різних угод, оформляти спадкові права громадян, договори, свідчити копії документів, юридичних актів. Нотаріус здійснює незалежну нотаріальну діяльність або діяльність в державній нотаріальній конторі, нотаріальному архіві, зокрема посвідчує факти, а також права мають юридичне значення, та проводить нотаріальні дії, що передбачені законом, метою яких є надання їм юридичної вірогідності. Своїми діями нотаріус гарантує відповідність документа, який оформлюється з чинним законодавством.

юридичний супровід договору купівлі-продажу нерухомості

Нотаріус має право займатися нотаріальною діяльністю тільки маючи ліцензію на зайняття нотаріальною діяльність. Вчинення нотаріальних дій в Україні покладається на нотаріусів. Нотаріальні послуги в Україні надає приватний нотаріус і державний нотаріус. За кордоном нотаріальні дії вчиняють консульські та дипломатичні установи України за кордоном.

 

Послуги нотаріуса в Україні - нотаріальні дії:

 

Посвідчення договорів: договір купівлі-продажу, дарування, міни нерухомості і землі, договір оренди нерухомості, договір іпотеки, застави нерухомості, договір оренди автомобіля, договір купівлі-продажу, дарування автомобіля, шлюбний договір (шлюбний контракт) між подружжям та особами, що вступають в шлюб, установчий договору фірми, договір довічного утримання, договір позики грошовий коштів, спадковий договір, договір поділу майна, договір управління майном

послуги адвоката в суді

Посвідчення довіреностей: довіреність на управління, розпорядження транспортним засобом, довіреність на розпорядження нерухомістю, довіреність на розпорядження майном, довіреність на представництво інтересів в суді, органах влади і управління, інші довіреності.

 

Засвідчення справжності підпису на документах: банківська картка, статут юридичної особи, заяву про вихід зі складу учасників товариства, заяву про згоду одного з подружжя на купівлю, продаж, розпорядження спільним майном подружжя, заява про згоду на тимчасову поїздку дитини за кордон, заяву отриманні проїзного документа дитини, на інших документах

оформлення спадщини

  • оформлення спадщини за заповітом, в тому числі спільний заповіт подружжя
  • вжиття заходів щодо охорони спадкового майна
  • видача свідоцтва про право на спадщину
  • видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя

 

Інші нотаріальні дії: видача свідоцтва про придбання майна з публічних торгів (аукціонів), видача дублікатів нотаріальних документів, накладання та зняття заборони відчуження нерухомого майна і транспортних засобів, засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них, засвідчення вірності перекладу документів, посвідчення факту, що фізична особа є живою, посвідчення факту перебування фізичної особи в певному місці, оформлення довідки про сімейний стан - запевнив ня справжності підпису на заявах про те, що особа в даний час не перебуває у шлюбі, посвідчення часу пред'явлення документів, передача заяви фізичних і юридичних осіб іншим фізичним і юридичним особам, вчинення виконавчих написів, вчинення протестів векселів, прийняття на зберігання документів

шлюбний контракт

Приватні нотаріуси надають клієнтам юридичні та нотаріальні послуги за різними напрямками. Також в процесі надання нотаріальних послуг може виникнути ще цілий ряд різних питань: витребування дублікатів документів, легалізація документів та апостиль, переклад документів, представництво адвокатом інтересів в суді, реєстрація бізнесу і інше.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.