+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Нострифікація документів про освіту

Нострифікація

Необхідність в отриманні такої юридичної послуги, як нострифікація документа про освіту, виникла після того, як Україна стала незалежною державою. Разом з розвитком демократії, ринкових відносин, прав і свобод громадян, у багатьох з'явилася можливість вільного виїзду за кордон не тільки на відпочинок, але з метою ведення бізнесу або отримання освіти.

витребування дублікатів документів

Однак із за відсутності прецедентів і недосконалості законодавства, виявилося, що дипломи навіть найпрестижніших університетів західних країнах не були підставою для працевлаштування людини за спеціальністю на території України. З такою ситуацією зіткнулися й іноземці, які виявили бажання вчитися, жити і працювати в Україні. Виникла проблема офіційного визнання дипломів про освіту, які були отримані в інших країнах, тим вимогам і стандартам, які існують на території України. Якраз ця процедура і називається нострифікація.

переклад документів в бюро перекладів

Якщо у Вашому житті виникли подібні труднощі - сміливо звертайтеся в Юридичну компанію «Рубікон», яка готова в найкоротші терміни і за помірну плату пройти всі етапи офіційного визнання Ваших документів про освіту. В даному випадку, Ви не будете втрачати свій дорогоцінний час на походи по кабінетах чиновників, і зможете відразу приступити до пошуку цікавої та престижної роботи, яку, безумовно, гарантують дипломи західних університетів.

нотаріальне засвідчення перекладу

Етапи нострифікації:

  • насамперед, клієнту слід зібрати весь пакет необхідних документів: написати заяву про проходження процедури нострифікації; завірити в нотаріуса документ, що підтверджує Вашу особу, а також оригінал документа про здобуту освіту і його переклад на іноземну мову.
  • після того, як всі документи зібрані, вони передаються в Міністерство освіти і науки України для проведення експертного аналізу.
  • якщо результати проведеної експертизи є позитивними, пишеться висновок і підготовляється необхідний документ, який підтверджує, що отримане людиною освіту за кордоном відповідає тим вимогам і стандартам, які існують в Україні.

апостиль на документах

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, звертайтеся в будь-який філіал юридичної компанії, інформація про яких розташована на нашому сайті. Завжди будемо раді зустріти і надати необхідні Вам послуги.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.