Ліквідація та закриття ТОВ, АТ, підприємства в Україні, Києві, Харкові


Юридична компанія Рубікон надає юридичну допомогу і підтримку своїм клієнтам у разі потреби ліквідації створених ними підприємств (ТОВ, ПП, АТ).
 
Українським законодавством передбачено різні способи ліквідації підприємств. Дана процедура може бути здійснена за рішенням засновників, суду або в результаті банкрутства підприємства. Крім того, досить часто використовується так звана формальна ліквідація, коли відбувається переоформлення підприємства з подальшою його ліквідацією.
 
Якщо рішення про ліквідацію підприємства прийняли засновники, то таке рішення обов'язково має бути опубліковане в пресі, а також в реєстрі. Після цього починається процес зняття підприємства з обліку в різних інстанціях, у тому числі - в податковій інспекції, пенсійному фонді, фонді соціального страхування. Паралельно проводиться перевірка фінансової діяльності підприємства, закривається його банківський рахунок, знищується друк і т.д. На останньому етапі, всі зібрані документи передаються держреєстратору, який здійснює запис у спеціальний реєстр, що свідчить про закриття підприємства.
 
Офіційно ліквідувати підприємство можна не раніше, ніж через два місяці, однак практика доводить, що реальні терміни - два-чотири місяці, і то в тому випадку, якщо активно займатися даним процесом. Тому допомога кваліфікованих фахівців Юридичної компанії Рубікон, які неодноразово здійснювали ліквідацію підприємства за дорученням клієнтів, буде просто незамінною.
 
Юридична компанія Рубікон також надає послуги з супроводу процедури банкрутства - закриття підприємства у разі його нездатності виконувати кредитні зобов'язання. При здійсненні процедури банкрутства, підприємства можуть вирішувати самі різні завдання: звільнятися від боргів, проводити зміну засновників або статутного капіталу, захищати свій бізнес від кредиторів.
 
Наші фахівці проконсультують Вас з питань проходження процедури банкрутства; будуть представляти Ваші інтереси в господарському суді; допоможуть оскаржити банкрутство підприємства, якщо виникне така необхідність.
 
Крім надання вказаних вище послуг з ліквідації підприємств, Юридична компанія Рубікон завжди готова допомогти Вам реорганізувати підприємство, забезпечити повний юридичний супровід при злитті, приєднанні або перетворенні компаній, буде поруч з Вами з моменту написання заяви про ліквідацію підприємства, до отримання кінцевих документів.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.