Адвокат у кримінальних справах, кримінальне право, кримінальний адвокат у Харкові, Україні

Адвокат у кримінальних справах - це фахівець в галузі кримінального права і процесу, який має Свідоцтво на заняття адвокатською діяльністю, надає юридичні послуги громадянам та здійснює захист у кримінальних справах. Наші адвокати у кримінальних справах мають досвід ведення кримінальних справ за такими категоріями: вбивство, тілесні ушкодження, згвалтування, розбій, грабіж, наркотики, хабар, крадіжка, хуліганство, підробка документів, шахрайство, викрадення автотранспорту, вимагання, контрабанда, незаконний обіг зброї та по іншим категоріям кримінальних справ. Послуги кримінальної адвокат надаються в Києві, Харкові та у інших регіонах України.
 
Послуги адвоката з кримінальних справ:
 • побачення з підозрюваним або обвинуваченим у кримінальній справі до першого допиту, а після першого допиту - побачення без обмеження їх кількості та тривалості;
 • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, якими обґрунтовується затримання підозрюваного, обрання запобіжного заходу або пред'явлення обвинувачення, а після закінчення досудового слідства - з усіма матеріалами кримінальної справи;
 • участь при проведенні допиту підозрюваного, обвинуваченого, під час проведення слідчих дій у кримінальній справі;
 • участь в судовому засіданні при розгляді кримінального провадження в суді першої інстанції;
 • збір і надання доказів у справі (письмові докази, показання свідків, висновок експерта);
 • виступ у судових дебатах;
 • ознайомлення з протоколом судового засідання при необхідності подача на нього зауважень;
 • складання і подача апеляційної скарги на вирок суду першої інстанції;
 • участь в апеляційному розгляді кримінальної справи;
 • збір відомостей про факти, які можуть використовуватися як докази у справі, в тому числі отримання за запитом документів або їх копії від громадян та юридичних осіб, ознайомлення з необхідними документами на підприємствах, в установах, організаціях, об'єднаннях громадян, крім тих, таємниця яких охороняється законом, отримання письмових висновків фахівців з питань, що потребують спеціальних знань, опитування громадян;
 • адвокатське зберігання документів приватних осіб, а також документів пов'язаних з веденням бізнесу.
 
Як захисник у кримінальній справі допускається фахівець - адвокат, який має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю в Україні, який є фахівцем в галузі кримінального права України - кримінальний адвокат в Україні.
 
Адвокат у кримінальних справах (кримінальний адвокат) допускається до участі в кримінальній справі на будь-якій стадії кримінального процесу, про що особа, яка провадить дізнання, слідчий, прокурор, суддя виносять постанову, а суд - ухвалу. Слідчий, прокурор, слідчий суддя або суд зобов'язані надати допомогу, у встановленні зв'язку з адвокатом або самостійно забезпечити участь захисника, в кримінальному провадженні, у випадках встановлених законом. Підозрюваний, обвинувачений, підсудний має право мати кількох адвокатів - захисників. У разі необхідності, ми маємо можливість надати нашим клієнтам послуги англомовного адвоката або послуги перекладача для супроводу в рамках кримінального процесу англійською мовою і ще близько 15 мовами.
 
Адвокат з кримінального права в Україні не в праві розголошувати дані, які стали йому відомі у зв'язку з виконанням посадових обов'язків як адвоката. Документи, пов'язані з виконанням адвокатом у кримінальній справі в Україні його обов'язків не підлягають огляду, розголошенню чи вилученню слідчим, прокурором або судом без згоди самого адвоката.
 
Також окремо слід відзначити послугу захисту прав громадян у митних справах, яку здійснює адвокат по митному праву у справах про контрабанду, порушення порядку перетину кордону України та з інших митних питань. Особливою категорією справ також є послуги адвоката по ДТП (автоадвоката).
 
У разі порушення кримінальної справи не варто займатися самодіяльністю і шукати адвоката якомога дешевше. Запорука успіху при розслідуванні і розгляді кримінальної справи - це досвідчений кримінальний адвокат, який має практичний досвід у розслідуванні кримінальних справи, а також позитивні результати при роботі у кримінальних справах. Досвідчений кримінальний адвокат - це запорука успіху при розслідуванні кримінальної справи!!!

 

Задати питання адвокату

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.