+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у кримінальних справа про завдання шкоди здоров'ю від ДТП


Адвокат у кримінальних справах при ДТП надає юридичні послуги по захисту інтересів винуватця і потерпілих пір ДТП в рамках кримінальної справи при ДТП за ст. 286 КК України.
 
Відповідно до статті 286 Кримінального кодексу України кримінальна відповідальність відповідно до КК України для водія транспортного засобу може настати у разі ДТП, якщо потерпіла особа або особи отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості чи тяжкі. У випадку, якщо учасник ДТП отримав пошкодження, які можуть мати ймовірність бути тяжкими або середньої тяжкості і вони підпадають під дію ст. 286 Кримінального кодексу, то в розслідуванні даної справи бере участь слідча група.
 
У ході кримінального розслідування у справі за ст. 286 Кримінального кодексу України слідчий здійснює всіх осіб і свідків, які можуть дати пояснення і показання за обставинами ДТП і беруть свідчення у всіх учасників ДТП.
 
З моменту виникнення ДТП з тілесними ушкодженнями середньої і високої тяжкості, а також при ДТП зі смертельним результатом важливим є залучення фахівця адвоката по ДТП, який зможе оперативно зорієнтуватися в ситуації, що склалася, а також безпосередньо зможе включитися в процес розслідування кримінальної справи по ДТП як на стороні винуватця так і ка стороні потерпілого.
 
Головним завданням слідчого по ДТП у кримінальній справі є збір доказ їх повне дослідження і з'ясування обстановки та обставин ДТП, що також включає з себе призначення і проведення експертиз.
 
Після закінчення слідчих дій в рамках ст. 286 Кримінального кодексу, слідчий надає можливість винуватцеві ДТП і потерпілому ознайомитися з матеріалами кримінальної справи і пред'являє винуватцю обвинувального висновок після чого матеріали кримінальної справи по ДТП підлягають розгляду в суді.
 
На досудовому етапі і в процесі розгляду уоголовного справи по ДТП адвокат по ДТП здійснює захист прав та інтересів винуватця ДТП або захист прав потерпілого
.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.