Контакти юридичної компанії та адвокатів за кордоном


У Юридичної компанії Рубікон існує мережа партнерських офісів за кордоном. РУБІКОН - це міжнародний юридичний проект, який реалізований на базі партнерів юридичної компанії. Ми маємо велику партнерську міжнародну юридичну мережу в Україні і за кордоном і надаємо юридичні послуги в більш ніж в 30 країнах світу. Нашими партнерами є іноземні юридичні та адвокатські компанії, консалтингові компанії, агенції нерухомості за кордоном тощо. Нашими постійними партнерами за кордоном є понад 100 юридичних компаній, більше 300 приватних зарубіжних адвокатів і юристів. Понад 70% наших партнерів за кордоном - це україномовні та російськомовні адвокати і юристи. Адвокати надають професійні юридичні послуги для бізнесу і приватних осіб.

 

Послуги за кордоном:

 

Росія Білорусь Молдова Грузія Узбекістан
Литва Латвія Естонія Киргизія  Казахстан
США Польща Франція  Румунія  Канада
Чехія Італія Ізраіль  Австралія  Німеччна
Іспания Австрія Словччина Швейцарія  Греція 
Великобританія  Туреччина  Португалія  Ірландія   


Юридичні послуги та напрямки міжнародної юридичної практики: судова практик і судові спори у справах будь-якої складності, спадкове право, міжнародний арбітраж, юридичне супроводження бізнесу, M&A, продаж бізнесу, нерухомість і операції з комерційною та житловою нерухомістю, сімейне право, кримінальне право, комерційне і торгове право, договірне право, угоди з корпоративними правами, стягнення боргів, митне право, корпоративне право, реєстрація та перереєстрація бізнесу, право інтелектуальної власності, трудове право, податкове право і податкова оптимізації, міжнародне приватне право, міграційне право, тендери, господарське право, земельне право та нерухомість, адміністративне право, відкриття рахунків для приватних осіб і бізнесу, ліквідація бізнесу і банкрутство та інші послуги.


Наша мета - Юридичні послуги без кордонів! - Адвокати юридичної компанії надають юридичні послуги клієнтам незалежно від їх місцезнаходження, країни, національності і мови спілкування.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Дніпро   Рівне
Чернівці   Полтава
Херсон   Львів
    інші міста

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Польща
Україна   інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.