+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Контакти юридичної компанії та адвокатів за кордоном


Контакти Юридичної компанії за кордоном

У Юридичної компанії Рубікон існує мережа партнерських офісів за кордоном. РУБІКОН - це міжнародний юридичний проект, який реалізований на базі партнерів юридичної компанії. Ми маємо велику партнерську міжнародну юридичну мережу в Україні і за кордоном і надаємо юридичні послуги в більш ніж в 30 країнах світу. Нашими партнерами є іноземні юридичні та адвокатські компанії, консалтингові компанії, агенції нерухомості за кордоном тощо. Нашими постійними партнерами за кордоном є понад 100 юридичних компаній, більше 300 приватних зарубіжних адвокатів і юристів. Понад 70% наших партнерів за кордоном - це україномовні та російськомовні адвокати і юристи. Адвокати надають професійні юридичні послуги для бізнесу і приватних осіб.

Контакти Юридичної компанії за кордоном:

Туреччина          Польща          Франція          Великобританія          Швейцарія

Чехія          Німеччина          Ізраіль          Іспанія

 

Контакти Юридичної компанії в Україні

Юридичні послуги та напрямки міжнародної юридичної практики: судова практик і судові спори у справах будь-якої складності, спадкове право, міжнародний арбітраж, юридичне супроводження бізнесу, M&A, продаж бізнесу, нерухомість і операції з комерційною та житловою нерухомістю, сімейне право, кримінальне право, комерційне і торгове право, договірне право, угоди з корпоративними правами, стягнення боргів, митне право, корпоративне право, реєстрація та перереєстрація бізнесу, право інтелектуальної власності, трудове право, податкове право і податкова оптимізації, міжнародне приватне право, міграційне право, тендери, господарське право, земельне право та нерухомість, адміністративне право, відкриття рахунків для приватних осіб і бізнесу, ліквідація бізнесу і банкрутство та інші послуги.

про Юридичну компанію Рубікон за кордоном

Наша мета - Юридичні послуги без кордонів! - Адвокати юридичної компанії надають юридичні послуги клієнтам незалежно від їх місцезнаходження, країни, національності і мови спілкування.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.