Контакти юридичної компанії в Україні


РУБІКОН - міжнародна юридична компанія, яка успішно надає професійні юридичні і консалтингові послуги в Україні. За роки юридичної діяльності юридична компанія стала надійним партнером для багатьох фірм і приватних осіб. РУБІКОН - це юридична фірма, яка надає юридичні, консалтингові та інші послуги в Україні та за кордоном.

 

Харків 

Київ

Одеса

Дніпро

Луцьк 

Чернівці 

Полтава 

Львів 

Суми 

Рівне

Херсон 

Черкаси 

Хмельницький

Миколаїв 

Симферополь

Запоріжжя 

Кропивницький 

Житомир 

Вінниця 

Донецьк

Івано-Франківськ

Ужгород 

Тернопіль 

Чернігів 

Луганськ 

 

 

 

Севастополь

Крим

Послуги за кордоном

 

Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги в Україні приватним і корпоративним клієнтам в різних галузях права.

 

Послуги і практики юридичної компанії в Україні: судова практика, представництво в суді і вирішення судових суперечок, юридичний супровід бізнесу, продаж готового бізнесу в Україні та за кордоном, нерухомість та юридичний супровід угод з комерційною і житловою нерухомістю, сімейне право, корпоративне право, реєстрація і перереєстрація фірм, M&A, кримінальне право, договірне право, складання та аналіз договорів, юридичний супровід угод з корпоративними правами, оренда юридичної адреси компанії, митним оформленням товарів нное право, право інтелектуальної власності, трудове право, міграційне право, отримання посвідки на проживання в Україні, оформлення запрошення для отримання візи в Україну, тендери в Україні, податкове право і розробка схем оптимізації оподаткування, корпоративне право, спадкове право, господарське право, земельне право і нерухомість, адміністративне право, відкриття рахунків для приватних осіб і бізнесу в Україні та за кордоном, ліквідація бізнесу і банкрутство і інше.

 

Юридичні послуги без кордонів! - Адвокати та юристи компанії в Україні надають юридичні послуги та здійснюють правовий захист незалежно від географічного розташування клієнта, незалежно від перебування в Україні або в іншій країні.

 

Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги в Україні високої якості і надає юридичну допомогу приватним клієнтам і бізнесу у вирішенні різних завдань.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Дніпро   Рівне
Чернівці   Полтава
Херсон   Львів
    інші міста

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Польща
Україна   інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.