+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Контакти юридичної компанії в Україні


Контакти юридичної компанії в Україні

РУБІКОН - міжнародна юридична компанія, яка успішно надає професійні юридичні і консалтингові послуги в Україні. За роки юридичної діяльності юридична компанія стала надійним партнером для багатьох фірм і приватних осіб. РУБІКОН - це юридична фірма, яка надає юридичні, консалтингові та інші послуги в Україні та за кордоном.

Контакти Юридичної компанії в Україні:

Харків          Київ          та інші міста України

Контакти Юридичної компанії за кордоном

Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги в Україні приватним і корпоративним клієнтам в різних галузях права.

 

Послуги і практики юридичної компанії в Україні: судова практика, представництво в суді і вирішення судових суперечок, юридичний супровід бізнесу, продаж готового бізнесу в Україні та за кордоном, нерухомість та юридичний супровід угод з комерційною і житловою нерухомістю, сімейне право, корпоративне право, реєстрація і перереєстрація фірм, M&A, кримінальне право, договірне право, складання та аналіз договорів, юридичний супровід угод з корпоративними правами, оренда юридичної адреси компанії, митним оформленням товарів нное право, право інтелектуальної власності, трудове право, міграційне право, отримання посвідки на проживання в Україні, оформлення запрошення для отримання візи в Україну, тендери в Україні, податкове право і розробка схем оптимізації оподаткування, корпоративне право, спадкове право, господарське право, земельне право і нерухомість, адміністративне право, відкриття рахунків для приватних осіб і бізнесу в Україні та за кордоном, ліквідація бізнесу і банкрутство і інше.

 

Юридичні послуги без кордонів! - Адвокати та юристи компанії в Україні надають юридичні послуги та здійснюють правовий захист незалежно від географічного розташування клієнта, незалежно від перебування в Україні або в іншій країні.

про Юридичну компанію Рубікон в Україні

Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги в Україні високої якості і надає юридичну допомогу приватним клієнтам і бізнесу у вирішенні різних завдань.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.