+38 (099) 928-93-45   +38 (063) 691-27-89
 rubicon@tcg.net.ua
 +38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90  rubicon-ua

ru ua fr en
es it de pl

Контакти юридичної компанії


Юридична компанія Рубікон завдяки мережі власних і партнерських офісів в Україні та мережі партнерських офісів за кордоном, надає юридичні послуги в усіх областях України і більш ніж 500 дрібних населених пунктах України та за кордоном більш ніж в 40 країнах світу. У Юридичної компанії Рубікон налагоджені партнерські відносини за напрямками діяльності компанії з юридичними та адвокатськими компаніями, консалтинговими компаніями, агентствами за кордоном.

 

Офіси в містах України: (головні офіси - Харків, Київ), Одеса, Кропивницький, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Чернівці, Суми, Житомир, Херсон, Полтава, Миколаїв, Львів, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Донецьк, Луганськ, Крим (Сімферопіль, Севастополь).

 

Партнерські офіси за кордоном: Росія, США, Іспанія, Італія, Румунія, Молдова, Німеччина, Австралія, Канада, Чехія, Греція, Словакія, Швейцарія, Австрія, Білорусь, Латвія,Єстонія, Казахстан, ОАЄ,Великобританія, Польща, Франція, Литва, Португалія, Грузія, Нідерланди, Ізраіль, Норвегія, Швеція, Бразилія, Словенія, Вірменія, Киргизія, Кіпр, Китай, Туркменія, Таджикістан, Узбекістан, Данія, Хорватія, Болгарія, Азербайджан, Японія, Ірландія, Бельгія, Мексика, Чорногорія, ПАР, Аргентина, Туреччина та інші країни.

 

У Вас питання, вам потрібно отримати юридичну консультацію адвоката, уточнити інформацію в юридичній компанії про послуги, направити запит, уточнити вартість, контактні чи інші дані по офісах, Ви хочете запропонувати партнерство - завжди можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і уточнити будь-яку необхідну інформацію.


Задати питання адвокату

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Польща   інші країни

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.